علم و دانش

برای کسب درآمد در اینستاگرام به چند فالوور نیاز داریم؟

به گزارش ایران جوان و به نقل از businessinsider اینفلوئنسرها بر اساس تعداد فالوورهایشان به دسته های مختلفی طبقه بندی می شوند. معمولا به کسانی که زیر 100 هزار فالوور دارند، نانو اینفلوئنسر و میکرو اینفلوئنسر گفته می شود.

برای کسانی که تصمیم دارند اینستاگرام را به عنوان یک منبع درآمد انتخاب کنند، همیشه سوال این است که چه تعداد فالوور باید داشته باشند. خبر خوب این است که هیچ حداقلی وجود ندارد و برخی از افراد حتی با وجود 6 هزار فالوور نیز توانسته اند از اینستاگرام کسب درآمد کنند.

تس بارکلی که یک نانو اینفلوئنسر ساکن تورنتو است و محتوای سبک زندگی تولید می کند، یکی از این افراد است، زیرا او توانسته تنها با چند هزار فالوور از اینستاگرام کسب درآمد کند. او می گوید که تنها برای یک پست اینستاگرامی بیش از 154 دلار از برندها دریافت می کند.

بارکلی در این باره گفت: «من همیشه فکر می‌کردم برای کسب درآمد در شبکه‌ های اجتماعی به یک میلیون فالوور یا حداقل صد هزار فالوور نیاز دارم، اما اکنون متوجه شده ام که این طور نیست. زیرا می توان فعالیت در اینستاگرام را به یک فعالیت سودده تبدیل کرد؛ حتی اگر پاره وقت باشد».

در ادامه گزارش businessinsider آمده است:

معمولا اینفلوئنسرهای نانو و میکرو توسط بسیاری از برندها استخدام می شوند. زیرا از آنجایی که تعداد فالوورهای این افراد محدود است، احتمال اینکه فالوورهای فیک در میان آنها وجود داشته باشند به مراتب کمتر است، در ضمن معمولا صمیمیت بین این اینفلوئنسرها و فالورهایشان بیشتر است، به همین دلیل تاثیرگذاری آنها بر فالوورهایشان افزایش می یابد.

البته افراد تازه کار باید توجه داشته باشند که نمی توانند در آغاز فعالیت در اینستاگرام انتظار کسب درآمد داشته باشند، زیرا حتی افرادی که با فالوورهای محدود توانسته اند از اینستاگرام کسب درآمد کنند، ماه ها و سال ها برای جذب فالوورهای وفادار خود زحمت کشیده اند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید