اخباراخبار کانادا

بخش ساخت و ساز در وضعیت بحرانی؛ کسی خانه نمی خرد! 

یک کارگر ساختمانی از تورنتو هشدار می دهد بخش ساخت و ساز شهر با مشکل بزرگی روبرو است، زیرا قیمت های سرسام آور، خرید ملک را برای خریداران احتمالی دشوار و حتی غیرممکن کرده است. 

کاربری به نام @procarpentrytrips ویدیو کلیپی را در TikTok به اشتراک گذاشت و هشدار داد بسیاری از کارگران ساختمانی در تورنتو بیکار هستند. 

این فرد که  به عنوان framer کار می کند، توضیح داد: در حال حاضر کمترین فرصت کار در تورنتو وجود دارد. در طول زمستان تنها 100 پروژه فریمینگ در تورنتو وجود داشته است و این در حالی است که 800 نفر در این بخش کار می کنند. بیشتر همکاران ترجیح می دهند به استرالیا نقل مکان کنند. چه کسی می تواند آنها را مقصر بداند؟

وی می افزاید: دو ماه گذشته به همین منوال بوده است. دو یا سه نفر در طول هفته استخدام می شوند. قبلاً هر ساعت دو یا سه نفر استخدام می ‌شدند. شش سال پیش، هر روز 30 آگهی استخدام جدید منتشر می ‌شد. 

واکنش ها به این ویدیوی TikTok متفاوت بود. بسیاری از کارگران ساختمانی ادعای این فرد را تایید کردند. فردی نوشت: من به عنوان برقکار در تورنتو، از نوامبر بیکار بوده ام و این طولانی ترین دوره بیکاری طی 9 سال است. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید