اخباراخبار کانادا

با گذشت چهار ماه از پیدا شدن جسد دختر خردسال در رودخانه، هویت وی شناسایی نشده 

پلیس انتاریو و ماموران امداد حوالی ساعت 1 و 22 دقیقه بعد از ظهر 17 ماه مه، بقایای جسد دختر بچه 10 ماهه تا دو ساله را در رودخانه گرند، در نزدیکی دانویل – انتاریو، یافتند. اما علیرغم گذشت 4 ماه، پلیس هنوز نمی داند او کیست و چگونه فوت کرده است. 

شاون گلسفورد، از اداره پلیس انتاریو در آن زمان گفت که مشخص نیست این جسد چه مدت در آب بوده و آیا با جریان آب به این منطقه رسیده یا خیر. 

گلسفورد در گفتگو با سی بی سی نیوز گفت که یافتن پاسخ این سوال زمان می برد. وی تاکید کرد که پزشکان در حال انجام کالبدشکافی می باشند. وی افزود: همه ما به دنبال یافتن سریع تر پاسخ می باشیم. مهم است که مردم بدانند ما در حال بررسی این پرونده هستیم و می خواهیم این کودک را شناسایی کنیم. 

او گفت: پزشک قانونی برای تکمیل تحقیقات باید بتواند به پنج سوال پاسخ دهد: هویت متوفی، تاریخ فوت، محل فوت، علت پزشکی مرگ و نحوه مرگ. 

این افسر پلیس تاکید کرد که به دنبال بررسی گزارشات کودکان گم شده در کانادا و ایالات متحده می باشد.

امیلی هالند، متخصص انسان شناسی در دانشگاه براندون- مانیتوبا، نیز می گوید دستیابی سریع به پاسخ در همه موارد امکانپذیر نیست و کالبدشکافی می تواند زمان بر باشد. قرار گرفتن جسد در آب نیز تشخیص قومیت قربانی و زمان مرگ را بخصوص با توجه به کودک بودن وی، دشوارتر کرده است. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید