اخباراخبار کانادا

بانک غذا در برمپتون به دانشجویان بین المللی خدمات رسانی نمی کند! 

بانک‌ های مواد غذایی در سراسر کانادا در ماه‌ های اخیر با تقاضای بی ‌سابقه روبرو شده اند و در حالی که به استقبال شلوغ ترین فصل سال می روند، مجبورند برخی از متقاضیان را کنار بگذارند: دانشجویان بین المللی! 

به گفته کاترین ریورا، رئیس هیئت مدیره بانک غذای ناحیه پیل در برامپتون، که بیش از 40 سال است دایر می باشد و هم اکنون به 2600 خانواده خدمات می دهد، این تعداد در ایام تعطیلات کریسمس تقریبا دو برابر می شود. 

این سازمان اخیرا متوجه افزایش نگران کننده تعداد دانشجویان بین المللی شده که برای دریافت مواد غذایی رایگان به بانک غذا مراجعه می کنند.

.

.

 

تقاضا از سوی این قشر به حدی است که بانک های غذا را وادار کرده برای جلوگیری از سوء استفاده، ثبت نام دانشجویان بین المللی را متوقف کند، تا فقط افراد واقعا نیازمند به آن دسترسی داشته باشند. 

ریورا می گوید: برخی با 60 هزار دلار در حساب بانکی شان نزد ما می آیند و غذای رایگان می خواهند. آنها پول قرض می کنند تا با نشان دادن حساب بانکی به کانادا بیایند و به محض ورود از ما خدمات می خواهند. این عادلانه نیست و باعث شده خدمات رسانی به متقاضیان واقعی، از جمله خانواده ها، سالمندان، افراد دارای معلولیت و پناهجویان کاهش یابد. 

ریورا می افزاید: در برخی ویدیوها در یوتیوب، دانشجویان بین المللی علنا تشویق می شوند برای دریافت غذای رایگان به بانک غذا مراجعه کنند. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید