اخباراخبار کانادا

بازگشت مسابقات فرمول یک به کانادا پس از گذشت سه سال

پس از سه سال وقفه به دلیل وضعیت نامطمئن مربوط به شیوع بیماری کرونا، مسابقات جایزه بزرگ کانادا به مونترال بازمی‌گردد. در ادامه، نگاهی می اندازیم به آنچه شما باید در مورد مسابقات دور نهم امسال بدانید.

این مسابقات در پیست ژیل ویلنوو از تاریخ 17 ژوئن آغاز میشود ،طول این پیست 4361 متر و تعداد دورهای آن 70 دور است.نخستین دوره میزبانی این پیست از رقابت های فرمول 1 مربوط به سال 1978 است. بهترین عملکرد در این پیست مربوط به والتری بوتاس در سال 2019 با زمان 1:13.078 است.

نحوه تهیه بلیط:
تمامی بلیت‌های جایگاه و پذیرش عمومی در GPCanada.ca فروخته شده اند. در بازار آزاد بلیط های یکشنبه از 250 دلار شروع می شود و بلیط های ورودی عمومی سه روزه حدود 300 دلار هستند.
آنچه ممکن است طاقت فرساترین بخش برنامه F1 2022 باشد، این است که GP امسال کانادا تنها هفت روز پس از GP آذربایجان است . مسابقه باکو طاقت‌فرساترین مسابقات این فصل بود، جایی که اتومبیل‌های فرمول یک با رسیدن به سرعت‌های بالا یکی پس از دیگری از پیست خارج میشدند، لوئیس همیلتون به دلیل کمردرد نتوانست بعد از مسابقه از ماشینش پیاده شود و دنیل ریکاردو گفت که نمی تواند بد بودن شرایط را توصیف کند .

جهت مشاهده منبع این خبر اینجا کلیک کنید

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید