اخباراخبار کانادا

بازداشت یکی از اعضای خانواده زن قربانی اسیدپاشی در میلتون 

میلتون/انتاریو- پلیس ناحیه هالتون می گوید یک زن اهل کبک پس از حمله شیمیایی ادعایی در میلتون در هفته گذشته که منجر به مجروحیت شدید یک زن جوان 22 ساله به نام بردی مک کوی شد، بازداشت و با اتهامات متعدد روبرو شده است. 

به گزارش پلیس، این حادثه پنجشنبه گذشته رخ داد، مک کوی حوالی ساعت 1:25 دقیقه بعد از ظهر، حین پیاده روی در منطقه Syer Drive و Maxted Crescent مورد حمله قرار گرفت.

پلیس می گوید، زن مهاجم به قربانی نزدیک شد و قبل از اینکه گوشی وی را بگیرد و فرار کند، یک ماده شیمیایی را روی قربانی پاشید. 

رایان اندرسون، از ناحیه پلیس هالتون افزود این ماده شیمیایی باعث سوختگی شدید صورت و بدن قربانی شده است. مک کوی با جراحات خطرناک به بیمارستان منتقل شده و هم اکنون در وضعیت پایدار بسر می برد. پلیس می گوید مظنون، زنی 57 ساله اهل کبک و یکی از اعضای خانواده قربانی، در مونترال دستگیر شد. مظنون به ضرب و جرح، استفاده از ماده سمی و سرقت متهم شده است. 

پلیس برای حفاظت از حریم خصوصی خانواده قربانی، هویت متهم را فاش نکرده یا جزئیات بیشتری در مورد واقعه ارائه نکرده است. با این حال CBC تورنتو از پیام منتشر شده در GoFundMe برای جمع آوری کمک مالی، هویت خانواده قربانی را شناسایی کرد. دین مک کوی (پدر بردی) در بیانیه ای که برای CBC ارسال کرد، جراحات دخترش را تغییردهنده زندگی و نیازمند مراقبت های ویژه توصیف کرد. وی افزود: دخترم به درمان مادام العمر نیاز خواهد داشت. ما مدیون حمایت و سخاوت دوستان، خانواده و اعضای جامعه هستیم. 

طبق کمپین جمع آوری کمک مالی، مک کوی از چهره های شناخته شده و محبوب جامعه است که به عنوان دستیار آموزشی در اداره آموزش و پرورش منطقه هالتون کار می کرد و آرزو داشت معلم شود. 

مری کاماسترا، از دوستان خانواده مک کوی، وضعیت را تاثرانگیز خواند و گفت که 14 اپریل یک کمپین جمع آوری کمک مالی ترتیب می دهد. وی افزود: این کمپین برای تامین بودجه مراقبت طولانی مدت اوست.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید