اخباراخبار جهان

بازداشت دختر قهرمان سابق بیسبال به اتهام زایمان در جنگل و رها کردن نوزاد

آلکساندرا اکرسلی، دخترخوانده دنیس اکرسلی، اسطوره و ستاره سابق تیم بیسبال Red Sox ، عضو تالار مشاهیر MLB و مفسر ورزشی، پس از زایمان در یک منطقه جنگلی نیوهمپشایر، از افشای محل رها کردن نوزاد به پلیس امتناع کرد و به اتهام به خطر انداختن جان کودک بازداشت شد. 

آلکساندرا که بی خانمان می باشد، فرزندش را اندکی قبل از ساعت 1 بامداد 27 دسامبر، داخل چادری که در نزدیکی ورزشگاه وست ساید – منچستر برپا کرده بود،  به دنیا آورد، اما پلیس را که می خواست نوزاد را بیابد، گمراه کرد.

حدود یک ساعت بعد، پلیس نوزاد را بدون پوشش در چادری که در نزدیکی رودخانه پیسکاتاکاگ رها شده بود، پیدا و برای معاینه و مداوا به بیمارستان منتقل کرد.

به گفته اداره پلیس منچستر، الکساندرا روز سه شنبه در دادگاه عالی هیلزبورو-نورث حاضر و تفهیم اتهام شد. 

آلکساندرا با بیماری روانی اختلال دو قطبی، افسردگی، اضطراب و اعتیاد به مواد مخدر دست و پنجه نرم می کند. 

دنیس اکرسلی با نام مستعار اک در فاصله سال های 1975 و 1998 در لیگ ملی بیسبال آمریکا برای تیم های کلیولند هندز، بوستون رد ساکنس، شیکاگو کابز، اوکلند اتلتیک و سنت لوئیس کاردینالز بازی کرد. نام اکرسلی در سال 2004 به تالار مشاهیر بیسبال افزوده شد. 

آلکساندرا دخترخوانده دنیس و همسر دوم او نانسی اونیل است و یک برادر به نام جیک دارد. اونیل و دنیس مدت کوتاهی پس از بازنشستگی او از بیسبال طلاق گرفتند. 

لازم به ذکر است که دنیس، نانسی و جنیفر (همسر سوم دنیس) برای بهبودی آلکساندرا هرچه در توان داشتند انجام دادند ولی با رسیدن او به سن قانونی، توانایی برای مداخله در زندگی اش را از دست دادند. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید