اخباراخبار کانادا

بازخواست دولت فدرال از مدیران عامل فروشگاه های مواد غذایی؛ شما هم می توانید سوال کنید!

 اتاوا- برای پی بردن به دلیل افزایش سرسام آور قیمت مواد غذایی، مدیران اجرایی برخی از بزرگترین فروشگاه ‌های زنجیره ‌ای کانادا برای ادای شهادت در پارلمان احضار شده‌ اند – و شما هم می توانید سوالات خود را از ایشان بپرسید.

این رویداد 8 مارچ برگزار می شود. جاگمیت سینگ، رهبر حزب نیو دموکرات با انتشار توییت تاکید کرد کمیته پارلمانی با مدیران این شرکت ها مدارا نخواهد کرد. او از کانادایی ها خواست سوالاتی که فکر می کنند باید از رهبران صنعت پرسیده شود را برای او – به شمـــــاره  8210-801-613 تکست کنند.

سینگ نوشت: برایم مهم نیست که آنها (مدیران) چقدر ثروتمند و قدرتمند هستند.  می‌ خواهم به چشمان این مدیران نگاه کنم و پاسخ شما و خانواده‌تان را بگیرم.

این توییت که حدود یک میلیون بار دیده شده، پاسخ های زیادی از مردم دریافت کرده است. یکی از کاربران نوشت: از Sobeys بپرسید چرا فروشگاه های Foodland  تابعه آنها، که اغلب تنها گزینه در دسترس در شهرهای کوچکتر هستند، در مقایسه با فروشگاه های برند FreshCo و خود Sobeys  بسیار گران هستند؟

کاربر دیگر نوشت: خوشحالم که آنها باید شهادت دهند، اما بعد از آن چه؟ دولت چه کار خواهد کرد؟       .

این تنها باری نیست که سینگ از کانادایی‌ها خواسته در مورد سیاست ‌های دولت به او پیامک بدهند. او قبلا نیز شماره خود را برای دریافت نقطه نظرات مردم در مورد یک لایحه جدید به اشتراک گذاشته بود.

لازم به ذکر است که مدیران عامل فروشگاه های زنجیره ای Loblaws، Empire و Metro  به پارلمان احضار شده اند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید