علم و دانش

این کیف شانه ای مانند مایکروویو ناهار شما را گرم می کند! 

 

اولین مایکروویو قابل حمل جهان در نگاه اول مانند یک کیف لپ ‌تاپ دستی به نظر می رسد – اما این کیف می ‌تواند ناهار شما را در حالی که در حال حرکت هستید گرم کند.

شما می توانید غذای خود را در ظرف پلاستیکی Microwave safe داخل کیف بگذارید، زیپ آن را ببنیدید و سپس از یک برنامه گوشی هوشمند، حرارت مورد نظر را انتخاب کنید. 

این کیف یکی از طرح های مبتکرانه ایست که در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی 2024 در لاس وگاس به نمایش گذاشته شده است. 

کیف به لطف روکش پارچه الکترونیکی ثبت اختراع شده ای کار می کند که دماهای شدید و ثابت را ایجاد می کند و توسط یک باتری قابل شارژ تغذیه می شود. به لطف لایه بیرونی پنبه ای و آلومینیومی که کاربران را در برابر گرما محافظت می کند، آنها می توانند در حین گرم شدن غذا به قدم زدن ادامه بدهند. 

این کیف به نام Willcook  ، تنها 280 گرم وزن دارد و در صورت کثیف شدن داخل آن، می توان آن را مانند هر کیف پارچه ای معمولی شستشو داد. شرکت ژاپنی پشت این طرح برنده جایزه نوآوری در نمایشگاه لاس وگاس شده است.

Willtex  مستقر در توکیو اعلام کرد قصد دارد این محصول را در ماه مه در بریتانیا عرضه کند. کیف در آمازون با قیمتی بین 120 تا 150 پوند در دسترس خواهد بود. دمای کیف در ده دقیقه به 90 درجه سانتیگراد می رسد. حداکثر دمای آن 250 درجه سانتیگراد است. یک مایکروویو معمولی متوسط دمای پخت 100 درج سانتیگراد را دارد. 

لایه های عایق این کیف می تواند غذای گرم شده را به مدت دو ساعت در دمای 60 درجه سانتیگراد نگه دارد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید