اخباراخبار کانادا

این مهماندار هواپیما Uber Eats  در سراسر جهان دلیور می کند

تورنتو- در دوران اوج پاندمی، کسب و کار Uber Eats به شدت رونق گرفت. شعبه کانادایی این شرکت برخی از منحصربفردترین رانندگان را به خدمت گرفته است. در میان 11 راننده کانادایی که در سالنامه افتتاحیه Uber Canada تجلیل شدند، پنج نفر از تورنتو می باشند.

یکی از این رانندگان فدریکو است که در 9 شهر مختلف جهان غذا دلیور کرده است. مسلما این کار با اتومبیل مقدور نبود. اما فدریکو که میهماندار هواپیما نیز می باشد، در کشورهای مقصد و در فاصله پروازهای رفت و برگشت برای Uber Eats  کار می کند. 

او که در ماه مه 2018 رانندگی را برای این شرکت آغاز کرده و اکنون به عنوان مهماندار هواپیما کار می کند، گفت: یک بار در دیترویت – میشیگان بودم که تصمیم گرفتم به ویندزور- انتاریو بروم. اتومبیلی با پلاک فلوریدا کرایه کرده و از مرز عبور کردم. اپلیکیشن Uber  را فعال کردم و شروع به تحویل غذا کردم. با مردم، محله ها و رستوران های مختلف آشنا شدم. تجربه واقعا خوبی بود. در پایان روز، باید به دیترویت برمی گشتم؛ در مرز کانادا – آمریکا، مامور مهاجرت در مورد اینکه یک اتومبیل پلاک آمریکا از کانادا به ایالات متحده باز می گشت سوال کرد. گفتم برای تحویل Uber Eats از مرز عبور کرده بودم. کاملا گیج شد و گفت هیچکس برای تحویل غذا از مرز بین المللی عبور نمی کند…

از دیگر رانندگان تورنتویی که در سالنامه افتتاحیه از آنها یاد شده، فردی به نام آخارومن است که بیش از 45 هزار سفر را به نام خود ثبت کرده است. فرد دیگر ریحان نام دارد که از سال 2012 برای Uber  کار می کند. 

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید