اخباراخبار جهان

این مرد آمریکایی 20 سال پابرهنه اینطرف و آنطرف رفته است! 

کنتیکت- جوزف دی روو جونیور کاملا می داند که بسیاری از مردم شیوه زندگی اش را نمی پسندند و از ابراز علنی نارضایتی شان ابایی ندارد. 

این مرد اهل نورواک، ایالت کنتیکت، 20 سال گذشته را بدون پوشیدن کفش سپری کرده است و در خانه و خیابان، حتی در زمستان ها، پابرهنه بوده است!

اما چرا؟ 

دلیل اول و دوم پزشکی است: جوزف انحراف شست پا یا Bunion  دارد و  چون به فلز حساسیت دارد، نمی تواند تحت عمل جراحی اصلاحی قرار بگیرد. البته راه های دیگری وجود دارد. از جمله استفاده از جداکننده انگشتان پا یا پوشیدن کفش راحت.

اما جوزف که همچنین دارای ناتوانی یادگیری است می گوید پابرهنه بودن و احساس کردن زمین زیر پایش به او آرامش می دهد. دلیل سوم، معنوی است. زیرا او پا برهنه بودن را مراقبه می داند. 

همانطور که گفته شد، همه از سبک زندگی او راضی نیستند. برای مثال مدیران فروشگاه ها از او می خواهند که آنجا را ترک کند. اما او آرامش خود را حفظ کرده و توضیح می دهد که در کنتیکت پوشیدن لباس یا کفش اجباری نیست و آنها نمی توانند علیه او تبعیض قائل شوند. 

آیا پا برهنه راه رفتن، بخصوص در زمستان های کنتیکت، ایمن است؟ 

جوزف می گوید به آن عادت کرده است زیرا بدن خود را با آن سازگار می کند و تاکنون مشکلی برایش پیش نیامده است. 

خطرات زمین ناهموار و اشیاء تیز چطور؟ او می گوید که هنگام راه رفتن باید آگاه باشید کجا قدم می گذارید. در اینصورت صدمه نمی بینید. 

جوزف می گوید هدف اش الهام بخشیدن به کسانی است که با ناتوانی یا هر مانع دیگر دست و پنجه نرم می کنند. اینکه در هنگام روبرو شدن با موانع، بد نیست کمی عقب بنشینید، ارزیابی کنید و یک راهکار خلاقانه برای آن بیابید.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید