اخباراخبار کانادا

این زن تورنتویی همزمان با سرطان و حکم تخلیه آپارتمان اش مبارزه می کند

آبرا شاینر که از 25 سال قبل در آپارتمان واقع خیابان کوئین غرب زندگی کرده است، می گوید این روزها همه انرژی اش صرف مبارزه با بیماری و حفظ محل زندگی اش می شود. 

نبرد او برای ماندن در خانه اش از دسامبر 2022 آغاز شد. زمانی که یک اخطاریه تخلیه N12 را دریافت کرد.  مالک جدید کمتر از یک سال پس از تشخیص سرطان سینه متاستاتیک او، خانه سبک ویکتوریایی که به چهار واحد ارزان قیمت تبدیل شده را تصاحب کرد. 

شاینر پرونده خود را نزد هیئت مالک و مستاجر (LTB) به جریان انداخته است. 

سه مالک جدید خانه  به CTV News Toronto گفتند به دلیل طی شدن مراحل قانونی، مایل به اظهارنظردرباره پرونده نیستند. 

تاریخ جلسه بعدی 18 مارچ تعیین شده است. متاسفانه شاینر در سپتامبر 2023، پس از بستری شدن در بیمارستان به دلیل پایین بودن تعداد گلبول های سفید خون جلسه اولیه LTB را از دست داد. 

شاینر که با خطر اخراج از ملک روبرو است، می گوید استرس اضافی وضعیت جسمانی او را بدتر کرده است. بخصوص وقتی که مشکل فنی در خانه ایجاد می شود و مجبور است با صاحبخانه تماس بگیرد. 

پزشکان شاینر نامه ای برای صاحبخانه ارسال کرده و به لزوم سکونت او در نزدیکی بیمارستان پرینسس مارگارت تورنتو جهت دسترسی سریع به خدمات درمانی، اشاره کرده اند. پزشکان همچنین می گویند تغییر ناگهانی در شرایط زندگی شاینر می تواند برای او مضر باشد. 

صاحبخانه های جدید شاینر قصد دارند 3 واحد آپارتمانی را تخریب کنند. با اینکه آپارتمان شاینر شامل تخریب نمی شود، اما صاحبخانه می گوید آن را برای یکی از اعضای خانواده نیاز دارد. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید