اخباراخبار جهان

اینفلوئنسر TikTok: سی هزار پوند خرج کردم تا زشت نباشم! 

 

زن 22 ساله ای به نام میا دیو، می گوید از خرج کردن 30 هزار پوند برای جراحی زیبایی پشیمان نیست، زیرا باعث شده نسبت به ظاهرش اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد. 

او پس از انتشار ویدیو در TikTok و صحبت درباره تغییر ظاهرش، سر و صدای زیادی ایجاد کرد و در حالی که شخصا از عمل های زیبایی اش راضی است، با برخی توهین ها از سوی قلدرهای اینترنتی روبرو شده است. 

میا دیو، 22 ساله، اینفلوئنسر اهل میامی، فلوریدا که بیش از 5 میلیون دنبال کننده در رسانه های اجتماعی دارد، عمل زیبایی خود را در 16 سالگی هنگامی که اولین فیلر لب را دریافت کرد، شروع کرد.

  اولین جراحی پلاستیک او عمل بینی بود که  در 17 سالگی انجام شد. تا به اینجا جراحی های زیبایی میا شامل عمل بینی، بزرگ کردن سینه، بوتاکس و فیلر بوده است. او می گوید: مردم می گویند بیمار روانی هستم. اما این تغییر ظاهر برای حرفه من به عنوان کسی که محتوای اینترنتی تولید می کند،  مفید بوده است، من سبک زندگی یا استانداردهای زیبایی غیرواقعی را ترویج نمی کنم. این کار را برای رضایت و شادی خودم انجام داده ام. 

عدم اطمینان او در مورد ظاهرش همان چیزی بود که او را به جراحی پلاستیک سوق داد. او می گوید: سفر من با عمل های زیبایی از 16 سالگی شروع شد، زمانی که برای اولین بار فیلر لب گرفتم که در آن زمان 513.15 پوند (650 دلار) برایم هزینه داشت، جراحی های پلاستیک با جراحی بینی در 17 سالگی شروع شد که هزینه آن 3947.28 پوند (5000 دلار) بود. در حال حاضر هیچ عمل دیگری را برنامه ریزی نکرده ام، چون از ظاهر فعلی ام راضی هستم. 

همانطور که گفته شد میا مجبور شده است برخی بازخوردهای منفی را تحمل کند، از جمله: بهتر بود 30 هزار پوند را برای درمان هزینه کنید. فردی دیگر گفت: یاد بگیریم که خودمان را دوست داشته باشیم. فقط تصور کنید اگر این همه پول را برای تحصیل خرج می کرد، ممکن بود باور کند که بیش از یک ظاهر زیبا ارزش دارد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید