مقالاتمقالات اقتصادی

اینفلوئنسر خردسالی که میلیونر شد!

 

یک کودک خردسال میلیونر پس از بستن چندین قرارداد بزرگ با برندهای بزرگ فعال در رسانه های اجتماعی، والدین خود را میهمان یک سفر لاکچری از برزیل به لس آنجلس کرد. این اینفلوئنسر کوچک که لوا دی فلیس نام دارد، اکنون بیش از دو میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و کم کم به تعداد فالوورهای مادر بلاگر خود، ویه تیوب 23 ساله نزدیک می شود.

ویه که نزدیک به 40 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد، اکانت لوا را مدیریت می کند. او قبل از این پرواز طولانی به فالوورهای خود گفت: «ما به لس آنجلس می رویم. خوشحال می شوم به من بگویید که در آنجا با یک کودک خردسال چه کنم؟

لطفا اگر قبلا به همراه یک کودک خردسال چنین سفر هوایی طولانی را تجربه کرده اید، مرا راهنمایی کنید. می ترسم او نخوابد، فقط گریه کند، استرس داشته باشد».

اما به نظر می رسد که همه اینها جزئی از شغل او به عنوان یک بلاگر است، چون ویه بعدها به طرفدرانش گفت: «دخترم یک شاهزاده خانم است، همه چیز عالی بود!».

برخی از فالوورهای آنها از این خبر که لوا در کمتر از یک سالگی موفق شد به خارج از کشور سفر کند، چندان خوشحال نبودند. 

یکی از آنها گفت: «او از 6 ماهگی به سفر رفته، در حالی که من حتی یک بار هم برزیل را ترک نکرده ام!».

دیگری گفت: «من هم می خواهم یک بچه شش ماهه پولدار باشم!».

اکانت لوا در اینستاگرام @pequenalua نام دارد که به معنی ماه کوچک است. او تاکنون در این اکانت برای برندهای بزرگی از جمله Natura، Pampers و Beep Saude تبلیغ کرده است. 

مادر لوا قبلا فاش کرده بود که او تاکنون 162700 پوند از طریق تبلیغات آنلاین درآمد داشته است. 

ویه در این باره گفت: «این موضوع هم مرا نگران می کند و هم آرام!».

به گفته موسسه آموزشی آلانا، کار هنری کودکان در برزیل مجاز است، البته به این شرط که کودک حمایت هایی مانند کمک های آموزشی و روانی را دریافت کند و محدودیت ساعات کاری روزانه برای او در نظر گرفته شود.

این بلاگر در ادامه گفت: «می خواستم روشنگری کنم که درآمد دخترم دقیقا همین مقدار بوده است. من تمام پولی را که لوا از طریق تبلیغات درآورده است، به حساب او انتقال دادم. فقط خواستم بدانید که خیلی از والدین این کار را انجام نمی دهند، اما به نظر من، کار درست همین است!».

ویه توضیح داد که او قانونا ملزم به نگه داشتن این پول در حساب بانکی لوا است.

او در پایان گفت: «چگونه می خواهم این را برای دخترم توضیح دهم، وقتی او قدرت تشخیص ندارد؟ وقتی پرسید این پول از کجا آمده است؟ به او نشان می دهم که از محل کار بوده است. من قصد دارم برای دخترم امنیت مالی فراهم کنم، به نظر من او با امتیازات زیادی متولد شده است!»

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید