اخباراخبار کانادا

ایر کانادا نیز مانند Loblaws علیرغم انبوه شکایات مشتریان همچنان سود بیشتری کسب می کند

کانادا- شرکت هواپیمایی Air Canada با افتخار می‌ تواند خود را به فهرست شرکت‌ های کانادایی – از جمله Loblaws  – اضافه کند که با وجود شکایات مداوم مشتریان و بازخوردهای منفی، همچنان سود بیشتری به دست می آورد.  

شرکت هواپیمایی، جمعه گذشته گزارش مالی بسیار چشمگیر سه ماهه دوم سال جاری را منتشر کرد که حاکی از درآمد خالص 838 میلیون دلاری بود. 

این رقم نشاندهنده افزایش 36 درصدی درآمد این شرکت هواپیمایی در سه ماهه دوم سال 2023 در مقایسه با سه ماه دوم 2022 و یک جهش 1.2 میلیارد دلاری در مقایسه با دوره مشابه در سال 2021 است. یعنی زمانی که محدودیت های پاندمی به شدت سفرهای هوایی را محدود کرده و منجر به ضرر و زیان هنگفت شد. 

مدیران اجرایی، بهبود شرایط را به بازگشت متقاضیان نسبت می دهند. تنها در سه ماهه گذشته، بیش از 11 میلیون نفر با Air Canada پرواز کردند. 

جهت یادآوری اینکه تنها حدود 54 درصد از پروازهای ایر کانادا در سال گذشته بدون تاخیر انجام شد، تا این شرکت در رتبه بندی خطوط هواپیمایی آمریکای شمالی، در رتبه آخر قرار بگیرد. اکثریت قریب به اتفاق کانادایی ها به دلایل مختلف از تاخیر گرفته تا مفقود شدن چمدان ها و لغو پروازها، اعتماد خود را به اپراتورهای کانادایی از دست داده اند. 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید