اخباراخبار کانادا

ایر کانادا بلیط موزیسین کانادایی را بازفروش و از بازپرداخت وجه خودداری کرد!

لارنس ماکسول اهل شارلوت تاون (مرکز استان پرینس ادوارد کانادا) و چهار عضو گروه موسیقی اش ، از هالیفاکس به دانمارک می رفتند تا در جشنواره توندر در 23 اوت برنامه اجرا کنند. در طول پرواز کانکشن در فرانکفورت آلمان، آنها با صف طولانی مواجه و با راهنمایی یک مامور امنیتی به بخش اشتباه هدایت شده و در نهایت پرواز کانکشن به دانمارک را از دست دادند. ماکسول به باجه شرکت هواپیمایی مراجعه و با نماینده شرکت صحبت کرد تا اولین پرواز به دانمارک را دوباره رزرو کند.

ماکسول می گوید: کارمند شرکت گفت آنها مقصر نیستند و ما باید هزینه پرواز جدید را بپردازیم. در نهایت برای پرواز  5 نفر به دانمارک بیش از 3 هزار دلار هزینه کردیم. 

پس از پایان جشنواره، این پنج نفر به فرودگاه بیلوند بازگشتند تا پرواز برگشت به خانه را انجام بدهند، اما متوجه شدند که اسامی شان در سیستم نیست. پس از تماس با بخش خدمات مشتری Air Canada  دانستند که بلیط هایشان لغو شده است. ماکسول می گوید: نماینده شرکت تلفنی گفت به این دلیل که پرواز کانکشن خود را از دست داده بودیم، تمام بلیط های برگشت ما لغو و صندلی های ما بازفروش شده بود و باید پرواز یک طرفه جدید رزرو کنیم. 

ماکسول و همراهانش مجبور شدند با یک شرکت هواپیمایی متفاوت پرواز کنند و 14042 دلار هزینه بپردازند به این امید که بتوانند به موقع برای اجرای برنامه در کانادا به کشور بازگردند. 

ماکسول گفت: ما سه پرواز لغو شده داشتیم. کف فرودگاه خوابیدیم و سه روز اضافی را در خارج از کشور گذراندیم. من همه موجودی کارت اعتباری ام را خرج کردم تا بتوانیم به خانه برگردیم، در حالی که ایر کانادا از فروش مجدد بلیط های ما سود کرده است. 

ماکسول یک حساب در GoFundMe  راه اندازی کرده تا بتواند پولی که از جیب خود پرداخت کرده را تامین کند. اما می گوید پول اضافی جمع آوری شده – در صورتی که ایر کانادا پول بلیط ها را بازپرداخت کند – را به سازمان غیرانتفاعی Music PEI که به حمایت از نوازندگان محلی می پردازد، اهدا خواهد کرد.

سخنگوی ایر کانادا با ارسال  بیانیه برای نشنال پست ادعا کرد که در حال بررسی پرونده است و به اطلاعات بیشتری نیاز دارد. در این بیانیه آمده است: سیاست و رویه استاندارد این است که وقتی فردی در پروازهای متصل، یک مرحله از سفر را از دست بدهد، باقی برنامه لغو می شود.  

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید