اخباراخبار کانادا

اکثر معلمان ابتدایی انتاریو شخصا خشونت را تجربه کرده یا شاهد آن در مدارس بودند

انتاریو- کارن براون، دبیر اتحادیه آموزگاران ابتدایی انتاریو، با اعلام نتایج نظرسنجی اخیر، ادعا کرد سه چهارم از اعضای آن خشونت علیه کارکنان را تجربه کرده و یا شاهد آن بوده اند.  

نظرسنجی مورد اشاره، اوایل سال جاری  به سفارش اتحادیه (ETFO) و توسط Statcom  انجام شد و نشان داد 77 درصد از اعضا، شخصا قربانی خشونت بوده و یا شاهد اعمال خشونت علیه یکی دیگر از همکاران خود بودند. 

براون گفت: دولت داگ فورد باید فورا به سطح غیرقابل قبول و نگران کننده خشونت در مدارس رسیدگی کند.

داگ فورد در پاسخ به این سوال که دولت اش برای جلوگیری از خشونت در مدارس چه تدابیری را در نظر گرفته، پاسخ خاصی ارائه نکرد، اما گفت برخی از مشکلات دانش آموزان از خانه شروع می شود. 

استیون لچه، وزیر آموزش و پرورش در واکنش به گزارش اتحادیه، به اختصاص 24 میلیون دلار بودجه برای کاهش خشونت در مدارس اشاره کرد و گفت: ما شاهد افزایش سطح چالش های سلامت روان در سراسر جامعه بوده ایم و این بر مدارس نیز تاثیر گذاشته است. 

براون در پاسخ به اظهارات لچه گفت: تعیین بودجه به معنای اذعان به وجود خشونت در مدارس انتاریو است.

.

ولی ما به حمایت ها و بودجه بیشتر نیاز داریم. 

طبق این نظرسنجی، 42 درصد از اعضای ETFO در سال تحصیلی جاری، به دلیل خشونت محل کار دچار آسیب جسمی، بیماری یا آسیب روانی شده اند.

براون گفت: نتایج نظرسنجی ممکن است افکار عمومی را شوکه کند، اما برای اعضای ETFO تعجب آور نیست. ما سال ها است که از اعضای خود در سراسر استان در مورد خشونت فزاینده در مدارس می شنویم.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید