فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

انتقاد سیلوستر استالونه از ایروین وینکلر تهیه کننده فیلم راکی ​

وینکلر، که در سال 1976 برنده اسکار بهترین فیلم برای راکی شد، تهیه کنندگی همه فیلم‌ های آن فرنچایز و همچنین فرنچایز کرید را به عهده داشته است. اما سیلوستر استالونه، با انتشار پیامی در رسانه های اجتماعی از ایروین وینکلر و پسرش دیوید به شدت انتقاد کرد. او در اینستاگرام از کتاب خاطرات دیوید که اخیرا منتشر شده و  The Arrangement: A Love Story  نام دارد، انتقاد کرد و آن را بدترین کتابی خواند که تا به حال خوانده است. استالونه در ادامه، ایروین را با عنوان  تهیه کننده فوق العاده بی استعداد راکی و کرید، خطاب کرد و افزود: اگر وینکلر نبود، حداقل سه راکی دیگر وجود داشت. صادقانه بگویم، این گروه بدترین جمعی است که تا به حال در صنعت سینما دیدم. 

استالونه در پست بعدی نوشت که بر سر حق مالکیت فرنچایز با وینکلر اختلاف دارد. 

راکی که در سال 1976 اکران شد، برنده سه جایزه اسکار، از جمله اسکار بهترین فیلم شد و استالونه برای نقش اصلی خود در نقش راکی ​​بالبوآ، علاوه بر نامزدی برای نوشتن فیلمنامه، نامزد بهترین بازیگر مرد شد. استالونه همچنین برای بازی در نقش راکی ​​در فیلم اسپین آف Creed در سال 2015 نامزد اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

استالونه شخصیت راکی ​​بالبوآ را در سال 1976 ابداع کرد (گفته می شود که او فیلمنامه 90 صفحه‌ ای را در سه روز نوشت). او همچنین ایفای نقش راکی بالبوآ را به عهده گرفت. او در سال 2019 طی گفتگو با نشریه ورایتی از پایمال شدن حق و حقوقش شکایت کرد و گفت: به من گفتند هی تو که دستمزد بازیگری را گرفته ای، پس از چه شکایت می کنی؟! در حالی که حق من بیش از این ها بود!

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید