اخباراخبار کانادا

انتقاد زن تورنتویی از شاپرز دراگ مارت به دلیل گران فروشی محصولات زیبایی 

تورنتــــو- در حالی که داروخانه زمانی مکانی بود که میتوانستید انواع محصولات زیبایی با قیمت مناسب را در آنها پیدا کنید، تورم فزاینده و افزایش قیمت‌ ها نگه ‌داشتن سقف خرید زیر 100 دلار را تقریبا غیرممکن کرده است.

کیت از حساب کاربری Care with Kate   که مرتبا وبلاگ هایی درباره مد، سفر، مراقبت از پوست و مو در TikTok  به اشتراک می گذارد، از یک شعبه Shoppers Drug Mart  (متعلق به خانواده مالک سوپرمارکت های Loblaws ) بازدید کرد تا برخی از قیمت های باور نکردنی که دوستداران محصولات زیبایی و آرایشی باید بپردازند را ثبت کند.

برخی از مواردی که کیت در وبلاگ  برجسته کرده عبارتند از: مرطوب کننده به قیمت 30 دلار، برس آرایشی به قیمت 32 دلار، لاک ناخن به قیمت 16 دلار، دستمال مرطوب آرایشی به قیمت تقریبا 19 دلار، و لوسیون بدن Aveeno به قیمت 27 دلار.

بسیاری از دنبال کنندگان کیت ادعا کردند آنها نیز اخیرا مبالغ نجومی برای خرید این محصولات از شاپرز پرداخت کرده اند. یکی از آنها نوشت: دیگر هرگز از آنجا خرید نمی کنم. هیچ دلیلی برای توجیه این قیمت ها وجود ندارد. 

کیت پس از بازدید از شاپرز به یک Dollarama محلی مراجعه و محصولات مشابهی مانند ماسک صورت، خمیردندان و دئودورانت را با قیمت زیر 5 دلار پیدا کرد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید