فرهنگ و هنرفیلم و سینما

انتشار اولین تصویر از فیلم چهارم <جان ویک>: کیانو ریوز در حال دعا

فرنچایز فیلم جان ویک به خاطر آرام بودن شهرت ندارد، اما اولین تصویر رسمی منتشر شده از سری چهارم این فیلم، چنین حسی را به بیننده منتقل می کند. به نظر می رسد کاراکتر قاتل محبوب سینما؛ جان ویک، در نور شمع های کلیسا احاطه شده و در حال دعا کردن است، شاید این آرامش را باید آرامش قبل از توفان در نظر گرفت.

در این قسمت؛ لنس ردیک، رینا ساویاما، دانی ین، شامیر اندرسون، بیل اسکارسگارد، هیرویوکی سانادا، اسکات ادکینز و کلنسی براون با ریوز همبازی هستند. ایان مک‌ شین، یکی از اعضای اصلی فرنچایز، به عنوان وینستون، مدیر هتل کانتیننتال بازگشته است.

کمپانی لاینزگیت امید زیادی به جان ویک 4 دارد، چرا که هر فصل از این فرنچایز از نسخه قبلی خود پیشی گرفته است. فیلم اصلی جان ویک در سال 2014، 86 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت، پس از آن 171.5 میلیون دلار برای  فصل 2 در سال 2017 به ثبت رسید و فصل 3 در سال 2019 نیز 327.3 میلیون دلار به دست آورد.

استاهلسکی قبل از شروع فیلمبرداری جان ویک: فصل 4 فاش کرد که مدت زیادی در این فکر بود که چگونه از شیرین کاری های دیوانه وار فصل 3 که شامل یک مجموعه اکشن با حضور سامورایی های اسب سوار بود، جلو بیافتد. استاهلسکی گفت: چند روزی بود که تصمیم گرفته بودم فصل چهار را بسازم… با عرق سرد از خواب بیدار شدم، اسب ها! چگونه سکانسی بهتری از سکانس اسب ها بسازم؟ من هیچ ایده لعنتی ای ندارم، حقیقت را به شما بگویم. من ایده های بسیار جالبی برای فصل بعدی دارم که فکر می کنم متفاوت، تکان دهنده، سرگرم کننده و منحصر به فرد هستند. اما چگونه باید آن ها را انجام دهم، من در حال حاضر ایده لعنتی ای برای آن ندارم. من هنوز در حال کشف آن هستم. 

جان ویک: فصل 4 در تاریخ 23 می 2023 روی پرده سینماها می رود.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید