فرهنگ و هنر جهانموزیک

انتشار آلبوم جدید بیانسه با شانزده قطعه موسیقی جدید

بیانسه، خواننده آمریکایی، از انتشار هفتمین آلبوم خود به نام رنسانس، خبر داد. او این خبر را تنها چند روز پیش از انتشار آلبومش رسانه ای کرد.

این خواننده 40 ساله آلبوم کاملش را 29 جولای، منتشر خواهد کرد. قطعه Break My Soul، تنها قطعه ای که به صورت تکی منتشر شده، ششمین قطعه در نسخه نهایی آلبوم اوست. بیانسه این آلبوم را با قطعه Summer Renaissance به پایان می رساند.

طرفداران بیانسه می توانند فقط با پرداخت 12.98 دلار صاحب سی دی این آلبوم که همراه با یک کتابچه عکس 28 صفحه ای، یک پوستر کوچک و یک بسته نرم افزاری چهار پنل ارائه می شود، باشند. همچنین تعدادی نسخه باکس ست مختلف از آلبوم در وب سایت بیانسه وجود دارد، اما همه آن ها در حال حاضر فروخته شده اند.

پیش از این بیانسه گفته بود که امیدوار است آلبوم جدید او، برای مردمی که سال پرآشوب 2020 را گذرانده اند، حس آرامش و زندگی دوباره را هدیه دهد. او سال گذشته گفت: با تمام تنهایی ها و بی‌عدالتی هایی که در سال گذشته پشت سر گذراندیم، فکر می‌ کنم همه ما آماده فرار، سفر، عشق ورزیدن و دوباره خندیدن هستیم.

.

 

او در ماه سپتامبر سال گذشته در نشریه هارپرز بازار گفت: احساس می‌ کنم یک رنسانس در حال ظهور است، و می‌ خواهم به هر نحو ممکن بخشی از آن باشم. من یک سال و نیم است که مشغول کار روی آلبوم جدیدم هستم و گاهی ماه ها طول می کشد تا بتوانم نغمه ای را که بتواند روح مردم را تکان دهد پیدا کنم. با این حال، هیچ چیز مانند بودن در استودیو و ساختن موسیقی مرا خوشحال نمی کند.

Renaissance اولین آلبوم انفرادی استودیویی است که او پس Lemonade در سال 2016 منتشر کرده است، که به طرز عجیبی ازدواج او با جی زی و وفاداری اش به او را با پرسش مواجه کرد؛ از زمان Lemonade، او یک آلبوم مشترک با جی زی، یک آلبوم زنده و چند آهنگ متن برای The Lion King منتشر کرده است.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید