اخباراخبار کانادا

انتاریو صاحب اولین فروشگاه نوعی ماری جوانای مخصوص گربه ها شد! 

تقریبا هر یک از محله های تورنتو دارای ده ها فروشگاه ماری جوانا هستند، اما این شهر هم اکنون صاحب اولین Catnip Dispensary Inc یا اولین فروشگاه عرضه سنبل الطیب – گیاهی با خواص مشابه ماری جوانا – برای گربه ها می باشد. 

میکی وایت، بنیانگذار این فروشگاه پس از اینکه یک بچه گربه را در یکی از خیابان های تورنتو پیدا کرد، عاشق گربه ها شد. او همچنین دریافت که انواع مختلف سنبل الطیب (catnip) اثرات متفاوتی روی حیوان خانگی جدیدش داشتند. میکی پس از پرورش و امتحان کردن چندین محصول مختلف در خانه به فکر افتتاح فروشگاه افتاد و توانست بیش از 13 هزار دلار پول برای اجاره مکانی در میدلند – انتاریو (در فاصله دو ساعته شمال تورنتو)، جمع آوری کند. 

او می گوید: سنبل الطیب یا نعنای گربه ای شبیه ماری جوانا برای گربه هاست و گربه ها می توانند بدون مشکل آن را بو کنند، بخورند و از اثرات آن لذت ببرند. مصرف آن یک تجربه مثبت و خوشایند برای گربه ایجاد می کند. 

شما همچنین می توانید از این فروشگاه که White  نامگذاری و در شماره 317 خیابان کینگ در میدلند واقع شده، انواع لوازم جانبی، از عینک آفتابی مخصوص گربه ها گرفته تا اسباب بازی را تهیه کنید. 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید