اخباراخبار کانادا

امید تورنتویی ها به رشد بازار املاک و مستغلات در آینده

به گزارش ایران جوان و به نقل از blogto یک مطالعه جدید نشان می‌ دهد که با وجود چالش ‌های افزایش شدید نرخ بهره، تورم فزاینده، عدم اطمینان اقتصادی، و نگرانی ‌های قابل توجه در مورد قیمت مسکن، اکثر کانادایی ‌ها همچنان به بازار املاک و مستغلات اعتماد دارند.

براساس گزارش جدید گروه Mustel و Sotheby’s International Realty Canadaاگر چه روند افت قیمت مسکن در سال جدید همچنان ادامه دارد، اما تقاضا برای مسکن در تمام نسل ها همچنان بالا است.

در این گزارش میزان اطمینان نسل های مختلف به بازار املاک و مستغلات از نسل بیبی بوم گرفته تا نسل زد، با هم مقایسه شده اند. این گزارش براساس داده های یک نظرسنجی که از 2000 شهروند کانادایی 18 تا 77 ساله در مناطق شهری ونکوور، کلگری، تورنتو و مونترال انجام شده، تهیه شده است.

براساس این گزارش اعتماد مصرف ‌کنندگان به عملکرد مالی کوتاه ‌مدت و بلند مدت بازار املاک و مستغلات تورنتو همچنان خوش ‌بینانه است و اکثر پاسخ‌ دهندگان نسبت به قبل از ژانویه 2020 تمایل بیشتری برای ورود به این بازار دارند.

در ادامه گزارش blogto آمده است:

36 درصد از افرادی که در تورنتو بین سنین 18 تا 77 سال دارند، اعلام کرده اند که تصمیم آنها برای خرید خانه در 5 سال آینده در مقایسه با قبل از همه گیری، افزایش یافته است.

جالب اینجاست که 31 درصد از خانه اولی های تورنتو نیز اعلام کرده اند که تصمیم آنها برای فروش خانه شان در 5 سال آینده، بسیار بیشتر از ژانویه 2020 است.

درنهایت این گزارش نتیجه گیری کرده است که مردم در کوتاه مدت و بلند مدت اعتماد زیادی به بزرگترین بازار املاک و مستغلات کانادا یعنی تورنتو دارند و درصد قابل توجهی از ساکنان تورنتو تمایل زیادی برای ورود به این بازار دارند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید