اخباراخبار کانادا

امیدواری خانواده دلیا آدریانو به حل شدن معمای 40 ساله قتل او  

انتاریو- دلیا آدریانو، منشی 25 ساله اهل اوکویل – انتاریو، 26 سپتامبر 1982 به اتفاق نامزدش در یک باربکیو پارتی شرکت کرد و توسط او به خانه رسانده شد. اما هرگز وارد خانه نشد.  

در همان شب، شاهدان عینی گزارش کردند زن جوانی با مشخصات ظاهری دلیا، توسط یک مرد به زور داخل یک اتومبیل تیره رنگ انداخته شد. شاهدان همچنین گزارش کردند که درگیری این مرد و زن در داخل اتومبیل، قبل از اینکه اتومبیل با چراغ خاموش از محل دور شود، ادامه داشت. 

6 نوامبر همان سال، جسد دلیا در یک منطقه جنگلی در 30 کیلومتری میلتون پیدا شد. اما هیچ نشانی از قاتل او یافت نشده است. 

کارآگاه فیل کمپبل، از اداره پلیس ناحیه هالتون می گوید آنها همیشه به یافتن اطلاعات و شواهد جدید امیدوار می باشند. کمپبل گفت: هنوز امیدواریم شخص مسولی که این قتل 40 سال بر وجدان اش سنگینی کرده است، قدم پیش بگذارد. 

زلیا پل، خواهر کوچکتر دلیا می گوید که این معمای حل نشده، فشار زیادی بر خانواده وارد کرده است و آنها همچنان منتظر دریافت پاسخ و اجرا شدن عدالت در حق دلیا هستند.

.

پلیس ناحیه هالتون، از هر فردی که اطلاعاتی در مورد این پرونده دارد، خواست با آن اداره تماس بگیرد. 

زلیا پل، خواهر کوچکتر دلیا، گفت که سال های بعد بدون هیچ بازداشتی برای خانواده او سخت بوده است.

این به معنای واقعی کلمه از یک سال به دو سال به 10 به 40 رسید. فقط به یک عمر تبدیل شد ما منتظر پاسخ خود، عدالت خود هستیم.

پلیس از هر کسی که اطلاعاتی در مورد این پرونده دارد می خواهد با آنها تماس بگیرد؛ شما همچنین می توانید با هر گونه راهنمایی به طور ناشناس با Crime Stoppers تماس بگیرید.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید