اخباراخبار جهان

امکان صادر شدن حکم آزادی پدری که به دخترش تجاوز کرد!

 

مردی که دخترش را از 18 تا 42 سالگی به مدت 24 سال در اسارت نگه داشته بود، 3000 بار به او تجاوز کرده و از او صاحب هفت فرزند شده بود، می تواند از واحد جنون جنایی به زندان منتقل شود و در آنجا واجد شرایط درخواست آزادی مشروط شود.

این مرد 88 ساله که با نام جوزف فریتزل شناخته می شود، در سال 2009 به حبس ابد محکوم شد.

او به اتهام زنای با محارم، تجاوز جنسی، زورگویی، حبس کاذب، بردگی و قتل از روی سهل انگاری یکی از پسران شیرخوارش، به این جرم محکوم شده بود.

اگر این مرد به یک زندان عادی منتقل شود، می تواند 15 سال پس از گذراندن محکومیتش برای آزادی زودهنگام به شرط آزادی مشروط درخواست کند.

سخنگوی دادگاه منطقه ای کرمس گفت که نظر کارشناسی در مورد وضعیت پزشکی فریتزل در حال ارزیابی است تا مشخص شود که آیا او می تواند به یک بازداشتگاه عادی منتقل شود.

بر اساس یک گزارش جدید روانپزشکی، فریتزل اکنون مبتلا به زوال عقل است و دیگر خطری برای مردم ندارد.

سخنگوی دادگاه گفت که مشخص نیست بررسی این ارزیابی چقدر طول می کشد و تخمین می زند که ممکن است از هفته ها تا چند ماه متغیر باشد.

وکیل فریتزل در صورت انتقال او به زندان، می تواند در مرحله دوم، درخواست آزادی زودهنگام ارائه دهد.

وکیل او به روزنامه آلمانی بیلد گفت که او قبلا چنین درخواستی را آماده کرده بود و افزود که هدف انتقال این مرد به خانه سالمندان است.

فریتزل دخترش را در 18 سالگی در زیرزمین خانه زندانی کرد. سه فرزند از هفت فرزندی که حاصل رابطه فریتزل با دخترش هستند، تا سال 2008 که این دختر آزاد شد، با او زندگی می کردند.

فریتزل و همسرش پس از اینکه فریتزل ادعا کرد دخترش این فرزندان را به دنیا آورده و سپس آنها را برای پیوستن به یک فرقه مذهبی رها کرده است، سه فرزند دیگر را که زنده مانده بودند، بزرگ کردند.

فریتزل بقایای فرزند هفتم را که اندکی پس از تولد فوت کرد، در کوره خانه سوزاند.

فریتزل در مصاحبه ای پس از دستگیری  توضیح داد که پس از آدم ربایی هیچ راهی برای فرار نداشت، زیرا در دایره باطلی گرفتار شده بود که نمی توانست از آن فرار کند.

او همچنین جزئیات تلخ زندگی دخترش و سه فرزندشان را فاش کرد که برای مدت طولانی مجبور بودند در یک انبار بدون پنجره بدون نور روز یا مراقبت های پزشکی مناسب، زندگی کنند.

فریتزل در مصاحبه ای که در آن زمان در رسانه های اتریشی منتشر شد، گفت: «من در دوران نازی ها بزرگ شدم و این به معنای احترام به اقتدار و نیاز به کنترل بود. فکر می کنم برخی از این ارزش های قدیمی در وجود من رخنه کرده بودند».

سیاه چال فریتزل پشت قفسه های کارگاه زیرزمین او پنهان شده بود. یک راهرو باریک به طول پنج متر به داخل یک قسمت کوچک برای پخت و پز و حمام منتهی می شد. این سیاهچاله دارای آب لوله کشی و روشنایی برق بود.

این سیاه چاله به سلول هایی تقسیم می شد که ارتفاع برخی از آنها بیشتر از 1.7 متر نبود. تهویه این جهنم تنها توسط یک لوله تامین می شد. اسیران هرگز نور خورشید را ندیدند.

فریتزل که مهندس سابق برق است، اسیران خود را پشت یک درب بتنی و فولادی سنگین زندانی کرده بود. این در با استفاده از یک قفل ترکیبی کنترل از راه دور، به صورت الکترونیکی باز می شد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید