فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

الیوت پیج از تجربه وحشتناک بازی در Juno و واکنش مردم به تغییر جنسیتش می گوید

الیوت پیج اخیرا یادداشتی را منتشر کرد و در آن به موانعی که قبل از اعلام خبر تغییر جنسیتش با آنها روبرو بود و همچنین عواقبی که پس از آن باید با آن دست و پنجه نرم می کرد، پرداخت.

اوایل ماه جاری که مصادف با ماه Pride (ماه دگرباشان جنسی) است، مجله اسکوائر نامه سرگشاده ای از این بازیگر کانادایی منتشر کرد که در آن تجربه اش از بازی در فیلم موفق Juno در سال 2007 به اشتراک گذاشته شده بود.
پیج نوشت: وقتی Juno در فصل جوایز سینمایی در اوج محبوبیت خود بود، من در لباس زنانه و کفش پاشنه بلند، حالم به هیچ وجه خوب نبود و نمی دانستم که چگونه احساسم را با دیگران در میان بگذارم.

.

اگرچه آن روزها بدترین روزهای زندگی ام نبود، اما اینکه مجبور بودم به گونه ای خاص لباس بپوشم به معنای واقعی کلمه مرا آزار می داد.
پیج نوشت: می خواستم در مراسم کت و شلوار بپوشم که توسط فاکس سرچ لایت ممنوع شد و مرا به زور به یکی از آن فروشگاه های شیک خیابان Bloor بردند. در حالی که مرا مجبور کردند لباس بپوشم، مایکل سرا (همبازی ام در Juno) با شلوار و کفش کتانی روی فرش قرمز حاضر شد.

پیج بالاخره در سال 2020 با انتشار نامه ای سرگشاده از تغییر جنسیت خود و انتخاب نام الیوت برای خود خبر داد. این نامه جنجال زیادی به پا کرد. پیج همچنین اعتراف کرد که انتظار آن همه عشق و حمایت از سوی دوستداران و نفرت و توهین از سوی دیگران را نداشت. پیج می گوید: من در سال 2014 همجنسگرا بودنم را فاش کردم، اما ترنس هراسی بسیار شدیدتر است.
خوشبختانه حال و روز الیوت پیج این روزها بسیار بهتر از سال 2020 و قبل از آن بوده و می گوید که از زندگی فعلی اش بسیار راضی است، پیج گفت: تازه دارم شبیه خودم می شوم و این غیرقابل توصیف است.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید