مقالاتمقالات اجتماعی

افشاگری پرستاران اخراجی علیه سیستم بهداشت و درمان دولتی 

پرستارانی که شاهد پروتکل های مرگبار درمان کووید  بوده اند، تصویر تکان دهنده ای از آنچه در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی دولتی گذشته است ترسیم می کنند.

استیسی کی، پرستاری که سیستم بیمارستانی را رها کرد تا روش شخصی خود را در درمان راه اندازی کند، در مصاحبه با وبسایت TheEpochTimes می گوید: وحشتناک است. همه  پرسنل درمان صرفا از پروتکل های مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ها تبعیت می کنند فارغ  از اینکه چه بر سر بیمار می آورد. هیچ کس هم حق زیر سوال بردن این پروتکل ها را ندارد؛

به گفته کی، پرسنل بیمارستان ها عوارض مسلم درمان هایی مانند داروی رمدسیویر یا پروتکل ظالمانه ایزوله نگه داشتن بیمار را نادیده می گیرند، چون به آنها گفته شده باید طبق دستور عمل کنند.

این پرستار سابق بخش مراقبت های ویژه می گوید با مشاهده شیوه درمان بیماران کوویدی، سهم خود را از تراژدی تجربه کرده، به حدی که بعضی شب ها با عرق سرد از خواب می پرد. او می گوید: در این دو سال از شغلم متنفر شدم، از اینکه سر کار بروم بیزار بودم، بیشتر از همه عمرم در این دوران استرس تحمل کردم؛ برای استیسی دور نگه داشتن خانواده از بیمار یکی از تلخ ترین تجربه ها بود، چون به چشم خود می دید که خانواده ها، بدون اینکه فرصتی برای خداحافظی به آنها داده شود، عزیزشان را از دست می دهند.

استیسی که در این مدت مدام به دنبال یافتن درمان های موثرتر بود، با پروتکل درمانی دکتر پل ماریک، بنیانگذار ائتلاف خط مقدم بحران کووید، آشنا شد که به موفقیت 94 درصدی دست پیدا کرده بود.

.

با این وجود، وقتی استیسی پروتکل های جدید را با رئیس بخش عفونی بیمارستان در میان گذاشت، نه تنها از او قدردانی نشد، بلکه به دلیل عدم به کارگیری پروتکل های رسمی کار خود را از دست داد.

استیسی می گوید: انگار همه تبدیل به آدم های کودنی شده بودند که قدرت فکر کردن از آنها گرفته شده و درست و غلط را از هم تشخیص نمی دادند. اما من دیگر تحمل دیدن مرگ آدم ها بر اثر به کارگیری پروتکل های احمقانه را نداشتم. 

بنابراین استیسی شروع به درمان بیماران خارج از محیط بیمارستان کرد تا آنها مجبور به بستری در مراکز درمانی نشوند؛ کاری که پس از مدتی به شغل تمام وقت او تبدیل شد. 

او که اکنون به صورت تلفنی یا از طریق نرم افزارهای تصویری بیماران را راهنمایی و درمان می کند می گوید تا کنون موارد زیادی از مشکلاتی مانند خونریزی مغزی، سکته، تپش های قلبی، و افزایش ناگهانی ابتلا به سرطان، را شاهد بوده که به احتمال زیاد تبعات واکسن کووید است اما پزشکان تمایلی به تایید آن ندارند. به گفته استیسی، مشکلات خفیف تری از قبیل فراموشی، کاهش قدرت شناختی، درد مفاصل، مشکلات گوارشی، احساس کرختی در دست و پا نیز در برخی از افرادی که واکسن کووید را دریافت کرده اند دیده می شود.

استیسی حالا مرکز مشاوره درمانی تلفنی خود را راه اندازی کرده که به گفته او، مستقل از هر نهاد و سازمانی، راهی برای عبور از سیستم بهداشت و درمان دولتی است که زور و قدرت آن را فلج کرده است.

.

او معتقد است تا زمانی که کنترل سیستم درمان به دست سازمان های دولتی یا شرکت های بیمه باشد پرسنل برای انتخاب روش های درمانی خاصی تحت فشار قرار می گیرند که در شرایط عادی آنها را انتخاب نمی کردند. به عقیده استیسی، راه علاج بازگشت به سیستم سنتی است، اینکه مردم به صورت ماهانه یا سالانه مبلغی را به عنوان هزینه درمان پرداخت کنند و در عوض سیستم بهداشت و درمان از سلطه دولت و مداخله شرکت های بیمه رها شود. او می گوید در این حالت پزشک وقت و توجه بیشتری برای بیمار خواهد داشت، چرا که از شر پر کردن چک لیست های طولانی که از مقاماتی مافوق سیستم درمان ابلاغ شده نیز خلاص می شود.

.

یک پرستار که نخواست نامش فاش شود نیز روش سنتی استیسی را تبلیغ می کند. به عقیده او، مردم فقط در صورت نیاز به عمل جراحی باید به بیمارستان مراجعه کنند، و برای سایر موارد بهتر است پزشکانی را پیدا کنند که به صورت خصوصی دستمزد می گیرند و در عوض فقط دارو و درمانی را که برای بیمار ضروری است تجویز می کنند. این پرستار می گوید: دولت از مردم خواسته نام افرادی را که به صورت خصوصی در زمینه درمان فعالیت می کنند، گزارش دهند، اما به نظر من این دولت است که باید پای خود را از سیستم درمان کنار بکشد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید