اخباراخبار کانادا

افزایش 75 درصدی واگذاری حیوانات خانگی به پناهگاه های تورنتو به دلیل بازگشت مردم به محل کار

تورنتو- تعداد حیوانات خانگی واگذار شده به پناهگاه های واقع در تورنتو نسبت به نیمه نخست سال گذشته 75 درصد افزایش یافته است. برخی از دلایل آن بازگشت کارکنان به محل های کار و افزایش هزینه های نگهداری حیوانات خانگی ذکر شده است. 

به گزارش سازمان حمایت از حیوانات تورنتو، از اول ژانویه تا 23 جون سال جاری، 709 حیوان خانگی به پناهگاه‌ های شهری واگذار شده اند، این رقم در مدت مشابه سال گذشته 404 عدد بود. این حیوانات شامل 327 گربه در مقایسه با 260 در سال گذشته؛ 151 سگ در مقایسه با 103 در سال گذشته و 231 حیوان دیگر در مقایسه با 41 در سال گذشته بوده است. 

بسیاری از افرادی که در طول پاندمی کووید-19، حیوان خانگی به خانه آورده اند، اکنون باید به محل کار خود بازگردند و قادر به نگهداری از حیوانات خود نیستند. تنها ماندن حیوان در خانه، بخصوص در مورد سگ ها می تواند آنها را دچار اضطراب جدایی کند. هزینه غذا و مراقبت از حیوانات خانگی نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته  و نگهداری آنها را دشوار کرده است؛ 

آژانس حمایت از حیوانات تورنتو لیست حیوانات خانگی در انتظار سرپرستی را منتشر کرده است. همچنین ابتکاراتی را برای کمک به صاحبان این حیوانات جهت نگهداری حیوانات خود در نظر گرفته است، زیرا از نظر آن، بهترین مکان برای حیوان نزد صاحب آن است. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید