اخباراخبار کانادا

افزایش 4 ماه به طول مدت انتظار دادگاه های مالک و مستاجر

به گزارش ایران جوان و به نقل از thelocal گزارش جدید سازمان بازرسی انتاریو نشان می دهد که زمان انتظار رسیدگی به پرونده های جدید در دادگاه های مالک و مستاجر (LTB) 4 ماه دیگر افزایش یافته است.

آخرین آمارها نشان می دهند که حل و فصل پرونده ها به طور متوسط در دادگاه های مالک و مستاجر بیش از یک سال طول می کشد. انتشار این آمار با گزارش جدید سازمان بازرسی انتاریو همزمان شده است و نشان می دهد که این دادگاه های نتوانسته در ایفای ماموریت اصلی خود که همانا اجرای سریع عدالت بین مالکان و مستاجران است، موفق شود.

در ادامه گزارش thelocal آمده است:

آخرین داده های دادگاه های مالک و مستاجر (LTB) نشان می ‌دهد که میانگین زمان انتظار برای رسیدگی به پرونده‌ های مستاجرها به 15 ماه رسیده است. از طرفی اختلاف بین زمان انتظار پرونده های مستاجر و موجر کاهش یافته است، زیرا زمان انتظار رسیدگی به پرونده های مالکان نیز افزایش یافته است. این کاهش نشان می دهد که برخلاف عقیده مرسوم، پرونده های مالکان اولویت چندانی در این دادگاه های ندارد. و تقریبا تمام پرونده های ارسالی به این دادگاه های به در بسته می خورند، به همین دلیل خیلی از موجرها و مستاجرها عملا از پیگیری شکایت خود نا امید می شوند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید