اخباراخبار کانادا

افزایش کمک هزینه فرزند به حدود 7000 دلار برای خانواده های واجد شرایط

خوش خبری برای پدر و مادرها! حساب های بانکی تان را چک کنید تا شاهد افزایش قابل توجه کمک هزینه فرزند یا همان Canada Child Benefit باشید. 

به نوشته وبسایت نارسیتی، جاستین ترودو نخست وزیر کانادا، در پیام ویدئویی که روز چهارشنبه 20 جولای منتشر کرد، با تائید افزایش کمک هزینه فرزند از سوی دولت، اعلام کرد قانون جدید بلادرنگ، یعنی از همان روز، اجرایی خواهد شد.

به این ترتیب، خانواده های واجد شرایط در سراسر کانادا از این ماه مبلغ بیشتری را به عنوان کمک هزینه مخارج فرزندان زیر 18 سال دریافت می کنند. ترودو این کمک هزینه معاف از مالیات را کمکی برای فراهم کردن مایحتاج اولیه، پوشاک، فعالیت های فوق برنامه، و هر آنچه فرزندان خانواده به آن نیاز دارند توصیف کرد.

نخست وزیر همچنین افزود: دولت با متوقف کردن پرداخت این مبلغ به خانواده های ثروتمند و متمرکز کردن آن به خانواده هایی که واقعا به حمایت نیاز دارند، موفق شده است صدها هزار کودک را در سراسر کشور تحت پوشش قرار دهد.

کمک هزینه فرزند با توجه به بالا رفتن هزینه های زندگی در کانادا پس از پاندمی، که همچنان به سیر صعودی خود ادامه می دهد، افزایش یافته است. مقامات دولت در ماه جون همزمان با معرفی برنامه 8.9 میلیارد دلاری حمایت از قدرت خرید، اعلام کردند قرار است از آن در جهت منطبق سازی چند مورد از برنامه های حمایتی با تورم استفاده شود.

مبلغ دقیق دریافتی هر خانواده از طریق برنامه کمک هزینه فرزند بر اساس فاکتورهایی مانند تعداد فرزندان، سن، وضعیت تاهل، و درآمد خالص خانواده مشخص می شود.

خانواده های واجد شرایط با درآمد سالانه کمتر از 32797 دلار، سقف کمک هزینه را به مبلغ 583 دلار در ماه، و مجموع 6997 دلار در سال، برای کودکان زیر 6 سال، و ماهانه حدود 492 دلار برای فرزندان بین 6 تا 17 سال (سالانه 5903 دلار) دریافت می کنند.

برای دریافت این کمک هزینه، خانواده ها می توانند از طریق ارسال ایمیل برای CRA و یا ثبت نام آنلاین در My Account  اقدام کنند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید