اخباراخبار کانادا

افزایش نظارت های پلیس بر منطقه واندرلند

به گزارش ایران جوان و به نقل از thestar افزایش خشونت ها در منطقه وان خصوصا سرزمین عجایب (Wonderland) بار دیگر خبرساز شد.

مراسم افتتاحیه سرزمین عجایب در تعطیلات آخر هفته 6 و 7 می با افزایش خشونت ها و دخالت های پلیس همراه بود.

افتتاحیه این پارک که با تعطیلات آخر هفته مقارن بود، به دوران پرکاری برای افسران پلیس منطقه ای یورک تبدیل شد. زیرا آنها در این مدت محدود چندین تماس از مناطق اطراف این پارک و محدوده آن دریافت کردند.

به همین دلیل پلیس منطقهای یورک تصمیم گرفته مجددا عملیات Beehave را راه اندازی کند، این عملیات اولین بار پس از چندین مورد سرقت دسته جمعی در نزدیکی شهربازی واندرلند در تابستان 2022 اجرایی شد.

به گفته روابط عمومی پلیس منطقه ای یورک، این عملیات در صورت نیاز تا تابستان امسال ادامه خواهد یافت و تمرکز آن بیشتر بر این منطقه و گزارش های ارسالی از آن است.

در ادامه گزارش تورنتو استار آمده است:

گروهبان کلینت ویتنی در بیانیه خبری پلیس اعلام کرد: «ما به همه، خصوصا والدین هشدار می دهیم که بیشتر مراقب کودکان و نوجوانان خود باشند.

زیرا شواهد نشان می دهند که بیشتر درگیری ها در این منطقه مربوط به نوجوانان می شود. در صورت دستگیری این افراد و اثبات جرم و رفتار خاطیانه آنها، عواقب خوبی در انتظارشان نخواهد بود. به همین دلیل بهتر است والدین بیشتر در این زمینه هوشیار باشند».

پلیس منطقه ای یورک اعلام کرد که با تمام قوا سعی می کند امنیت سرزمین عجایب، پرسنل و مراجعه کنندگان آن را تامین کند.

در این راستا پلیس از تمام شهروندان و صاحبان کسب و کارها خواسته است حوادث مشکوک را گزارش کنند و در صورتی که به فیلم های دوربین های نظارتی دسترسی دارند، حتما آنها را نیز برای پلیس ارسال کنند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید