اخباراخبار کانادا

افزایش عبور مهاجران غیرقانونی از مرز کانادا به آمریکا

به گزارش ایران جوان و به نقل از americanexperiment گزارش ها حاکی از افزایش تعداد مهاجران غیرقانونی است که سعی دارند از مرزهای کانادا وارد ایالت های شرقی آمریکا شوند.

به گفته مقامات تعداد افرادی که به صورت غیرقانونی قصد ورود به مینه سوتا و داکوتای شمالی از طریق مرز کانادا را دارند، مرتبا در حال افزایش است. به همین مناسبت تنها ماه گذشته ده ها نفر مهاجر غیرقانونی توسط افسران محلی در شمال غربی مینه سوتا دستگیر شده اند.

ماه گذشته، ماموران گشت مرزی چندین مرد مکزیکی را که در حال عبور از شمال مینه ‌سوتا در نزدیکی وارواد بودند و میان آب های یخ زده سیل گرفتار شده بودند، نجات دادند به همین دلیل بخش سوانتون گشت مرزی ایالات متحده به همراه شرکای فدرال خود از 13 مارس 2023، نظارت های خود را در این منطقه افزایش داده است.

در ادامه گزارش americanexp آمده است:

اقداماتی که برای مقابله با سیل مهاجران غیرقانونی در این منطقه انجام شده اند، عبارتند از: پشتیبانی پرسنل اضافی، افزایش خدمات لجستیک و حمل و نقل، افزایش همکاری بین وزارت امنیت داخلی و وزارت دادگستری و هماهنگی بین وزارت امور خارجه و کشورهای خارجی.

بیشتر افرادی که به صورت غیرقانونی تلاش دارند از مرزهای کانادا وارد ایالات متحده شوند، مکزیکی هستند. از آنجایی که مسافرت اتباع مکزیکی به کانادا نیاز به ویزا ندارد، کسانی که قصد مهاجرت غیرقانونی به ایالات متحده را دارند با پرواز خود را به کانادا می رسانند و سپس سعی می کنند از گذرگاه های غیرقانونی وارد ایالات متحده شوند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید