مقالاتمقالات اجتماعی

اعتراض به ممنوعیت ورود کودکان زیر ده سال در یکی از رستوران‌های تورنتو

اخیرا یکی از رستوران های تورنتو آماج حملات منتقدان قرار گرفته است. سیاست این رستوران در زمینه ممنوعیت حضور کودکان زیر 10 سال در محل غذاخوری این رستوران، باعث ایجاد سیلی از انتقادها در فضای مجازی شده است. 

رستوران Adrak Yorkville  در  .Avenue Rd 138 قرار دارد و در زمینه عرضه غذاهای هندی که ترکیبی از عناصر سنتی و مدرن هستند، تخصص دارد. در این رستوران غذاها با ظروف مختلفی که از سراسر کشور جمع آوری شده اند، سرو می شوند.

با وجود اینکه سیاست رستوران در این زمینه به وضوح در وب سایت آن بیان شده است، اما بسیاری از کاربران با این موضوع مشکل پیدا کرده و اعلام کرده اند که در هنگام رزرو رستوران، از وجود چنین قانونی اطلاع نداشته اند. 

یکی از کاربران که از این سیاست رستوران به شدت ناراحت شده است، گفت: «من و دخترم با هم وارد رستوران شدیم، اما آنها بلافاصله ما را اسکورت کردند و ما را محترمانه از رستوران بیرون انداختند، تنها به این دلیل که ادعا می کردند حضور بچه های زیر 10 سال در این رستوران مجاز نیست. این در حالی است که من قبل از حضور در رستوران بیش از 10 بار با آنها تماس گرفتم تا یک میز رزرو کنم و آنها اصلا جواب نداند».

شخص دیگری نوشت: «به نظر من آنجا اصلا یک رستوران خانوادگی نیست و آنها با خانواده مشکل دارند. خیلی از ما به خاطر بچه هایمان راهی رستوران ها می شویم، اما ظاهرا این رستوران چندان از بچه ها خوشش نمی آید».

یکی دیگر از مشتریان این رستوران نوشت: «ما این رستوران را برای جشن تولد رزرو کردیم، اما آنها به دلایلی عجیب و غریب به ما اجازه ندادند که کودک 7 ساله مان را به رستوران ببریم؛ این در حالی است که آنها هیچ مشکلی با کودک 11 ساله ما نداشتند. ما دلیل این کار را از آنها پرسیدیم و آنها به ما گفتند که این تصمیم را فقط به خاطر والدین و اینکه بار رستوران آنها باز است، اتخاذ کرده اند». 

رستوران Adrak Yorkville در پاسخ به این انتقادها در بیانیه ای گفت: «ما همیشه اطمینان حاصل می کنیم که وقتی مشتریان از طریق پلتفرم های مختلف رستوران ما را رزرو می کنند، از خظ مشی ها و قوانین رستوران ما آگاه هستند. در ضمن این مورد به طور خاص صراحتا در وب سایت رستوران ما ذکر شده است.

ما با عرضه بهترین غذاها، کوکتل ها و خدمات رسانی عالی، امیدواریم بتوانیم یک مکان صمیمی را برای شب نشینی های مشتریان‌مان فراهم کنیم. رستوران ما در ریچموندهیل یک شعبه دیگر دارد که هم منوی بزرگتری دارد و هم صندلی های بیشتر. در این شعبه هیچ گونه ممنوعیت سنی وجود ندارد و تمام مشتریان در هر سن و سالی می توانند به آن مراجعه کنند.

در ضمن این شعبه از رستوران Adrak Yorkville نیز در برخی از مواقع سال مانند روز مادر، هیچ محدودیت سنی ندارد و و خانواده هایی که دارای فرزندان زیر 10 سال هستند در این روزها می توانند با طیب خاطر به صورت خانوادگی در رستوران ما حضور پیدا کنند».

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید