اخباراخبار جهان

اظهارات یهودی ستیزانه کانیه وست، کار دستش داد.

کانیه وست می گوید مجبور شده هودی های برندهای آدیداس، گپ و بالینسیاگا را به قیمت 20 دلار به فروش برساند، زیرا همه شرکت ها رابطه خود را با او قطع کرده اند.

کانیه وست که در کارگاه خود در لس آنجلس مصاحبه می کرد، حدود 100 هودی از برندهای یزی (Yeezy)، آدیداس، گپ و بالینسیاگا را به نمایش گذاشت و اعلام کرد که هر کدام از آنها را به قیمت 20 دلار به فروش می رساند.

گویا این لباسها از قراردادهایی که او قبلا با برخی برندها منعقد کرده بود، باقی مانده اند.

در این گزارش این خواننده رپ در حال دیده می شود که از کارگاه خود در لس آنجلس دیدن می کند. کارگاهی که ده ها کارگر همزمان در آن مشغول کارند و انبوهی از لباس های دوخته شده در جای جای آن به چشم می خورد.

اکثر این لباس ها دارای برچسب کمپین « Ye24 » هستند، زیرا وست اعلام کرده که یک بار دیگر در سال 2024 می خواهد برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد شود. هنوز مشخص نیست که این هودی ها نیز جزئی از این کمپین هستند و یا اینکه جدا می باشند، زیرا فاقد برچسب هستند.

برندهای یزی، آدیداس، گپ و بالینسیاگا بعد از اظهارات یهودی ستیزانه کانیه وست در ماه گذشته، رابطه خود را با او قطع کردند. همین امر باعث شد که آدیداس پیش‌ بینی درآمد خود را در سال 2022 نصف کند.

با این وجود این شرکت آلمانی پوشاک ورزشی اعلام کرد که طرح‌ های یزی بیشتری را با نام تجاری آدیداس به فروش می رساند، زیرا هنوز مالک این نام است و کانیه وست حقی در مورد آن ندارد.

کانیه وست روز دوشنبه دوباره به توییتر بازگشت و پیام تبریک عبری «شالوم» را منتشر کرد، حساب کاربری او به دلیل انتشار یک پیام یهودی ستیزانه مدتی تعلیق شده بود.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید