فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

اشک شوق بن افلک در ماه عسل خود با جنیفر لوپز در پاریس

این زوج دوست داشتنی یعنی بن افلک و جی لو در شب جشن تولد 53 سالگی جی لو برای صرف شام به رستوران La Girafe رفتند و از چشم انداز برج ایفل نهایت لذت و استفاده را بردند.

عکسی از بن افلک بازیگر 49 ساله هالیوود دیده شده است که در ماه عسل خود در حالی که جی لو سرش را در آغوش گرفته بود احساساتی شده و در حال گریه کردن بوده است.

به نظر می ‌رسید که وقتی یکدیگر را در آغوش می گیرند خوشحال ترین افراد روی کره زمین هستند. جنیفر در رستوران در حال لذت بردن از غذای خود بود تا اینکه با کیک تزئین شده زیبایی غافلگیر شد.

معلوم نیست چرا بن شروع به گریه کرد، اما این اشک به نظر می رسید از روش شوق و آرامشی بود که جی لو با گذاشتن دستش روی گونه بن به او می داد.

این زوج در اوایل ماه جاری در یک مراسم غافلگیرکننده در لاس وگاس ازدواج کردند و از زمان ورود به پایتخت فرانسه نتوانسته اند یک لحظه هم از هم دور بمانند.

همچنین دیده شده است که این زوج خوشبخت در حال لذت بردن از شام خود در فضای باز با بچه هایشان یعنی ویولت 16 ساله و سرافینا 13 ساله و همچنین اِمی 14 ساله بودند.

ویولت، سرافینا و ساموئل 10 ساله از رابطه بن با همسر سابقش جنیفر گارنر است و دوقلوهای امی و مکس از رابطه جی لو با مارک آنتونی سابقش شریک است.

بن و جنیفر در ماه جولای رابطه خود را یک بار دیگر از نو شروع کردند.

این زوج در ابتدا قصد داشتند در سپتامبر 2003 ازدواج کنند، اما این مراسم را چهار روز قبل از برگزاری آن به تعویق انداختند.

رایان یکی از دوستان این زوج به خبرگزاری People گفت: من معتقدم که این دو نفر کاملا برای هم ساخته شده اند. عشق بین آنها کاملا مشهود هست و برای هم ارزش قائل هستند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید