اخباراخبار کانادا

اسرار خرید از فروشگاه Winners از زبان کارمند سابق 

کانادا- فروشگاه های Winners می توانند بهشت خریداران باشند. می توانید انواع پوشاک، لوازم خانه، تزئینات و اجناس دیگر را با تخفیف قابل توجه خریداری کنید. با این حال اسرار زیادی درباره آن وجود دارد که فقط یک کارمند سابق از آنها آگاه است.  نارسیتی با یکی از این کارکنان گفتگو کرده تا بخشی از این اسرار را فاش کند. گرگ بین سال های 2020 تا 2021 به مدت 6 ماه در وینرز کار کرده است. آنچه باید بدانید: 

بهترین بخشWinners  کدام است؟

گرگ: بخش جواهرات قیمت های بسیار مناسبی دارد و می توانید با 20 دلار چیز بسیار خوبی تهیه کنید. این بخش همیشه یک متصدی دارد که بسیار آگاه است و نظر صادقانه اش را به مردم می دهد، زیرا از کمیسیون خبری نیست. بخش لوازم آرایشی نیز ارزش بررسی را دارد. زیرا می توانید برندهای MAC و آناستازیا بورلی هیلز را بیابید. 

خریداران چگونه می توانند پول بیشتری پس انداز کنند؟

گرگ: سراغ اجناس با برچست قرمز بروید. این برچسب به معنای کاهش بیشتر قیمت است. 

کدام رفتار مشتری شما را بیشتر آزار می دهد؟

گرگ: یکی از رفتارهای آزاردهنده، این که مشتری به فروشگاه می آید و می گوید شعبه دیگر اجناس بیشتر و بهتری دارد. این بازخوردهای منفی کمک خاصی به فروشگاه نمی کند، زیرا هر مکان بر اساس میزان فروش هر محصول، اجناس متفاوتی دریافت می کند. اگر به دنبال یک چیز خاص به Winners  می آیید، بدانید که آن را نخواهید یافت. باید با ذهنی بازتر وارد شوید!  

بهترین توصیه؟

گرگ: اگر می توانید به محض باز شدن فروشگاه به آن مراجعه کنید تا یک معامله خوب انجام بدهید. برچسب های تخفیف قرمز صبح ها نصب می شوند. خیلی از مردم بیرون درب صف می کشند تا اجناس تخفیف دار را از دست ندهند. 

بدترین بخش Winners کدام است؟

گرگ: شخصا بخش پوشاک مردانه را دوست نداشتم. بیشتر لباس ها مناسب سالمندان و خسته کننده به نظر می رسید. 

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید