فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

استقبال محمد حدید پدر جی جی از شایعه رابطه دخترش با لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو 47 ساله و جی جی حدید 27 ساله روز دوشنبه با یکدیگر در یک مهمانی دیده شده اند، این در حالی است که شایعات پیرامون رابطه آنها با یکدیگر بسیار داغ است. 

محمد حدید پدر جی جی حدید که یکی از سرمایه گذاران مطرح املاک است اعلام کرده که در این باره تاکنون با دخترش صحبت نکرده، هر چند از نظر او دی کاپریو مرد بسیار خوبی است. 

او گفته که آنها با هم دوست هستند و مدتی است که یکدیگر را می شناسند، خود من نیز 4 یا 5 سال پیش با آقای دی کاپریو آشنا شدم، به نظرم او مرد بسیار خوبی است.

محمد در پاسخ به این سوال که اگر جی جی به او بگوید که رابطه او و لئو جدی است، او چه احساسی خواهد داشت، گفت: «من درباره روابط شخصی دخترم اظهارنظر نمی کنم».

اگر رابطه لئو و جی جی جدی باشد، این اولین باری است که لئو با زنی بزرگتر از 25 سال رابطه برقرار می کند، در ضمن جی جی اولین پارتنر لئو خواهد بود که دارای فرزند است.

لئو به تازگی به رابطه 4 ساله خود با کامیلا مورونه پایان داده، این در حالی است که تنها دو ماه از تولد 25 سالگی او گذشته است. 

پس از انتشار تصاویر مربوط به شرکت آنها در یک میهمانی، یک منبع نزدیک به این دو فاش کرد که آنها با هم قرار می گذارند، اما ترجیح می دهند همه چیز خیلی آهسته پیش برود. 

او در ادامه گفت: «این دو با هم بیرون رفته اند و به صورت گروهی با هم رفت و آمد داشته اند، اما این بدان معنا نیست که آنها کاملا به هم متعهد هستند».

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید