اخباراخبار کانادا

اســــــتقبال از کـــــــــلاس ‌های دفاع شخصی پس از افزایش خشونت در حمل و نقل عمومی تورنتو

به گزارش ایران جوان و به نقل از tnc بعد از افزایش حملات به مسافران در حمل و نقل عمومی تورنتو، استقبال از کلاس های دفاع شخصی افزایش یافته است.

یکی از این کلاس ها که با استقبال مردم مواجه شده است، آکادمی کراو ماگا تورنتو است. هدف این آکادمی این است که به مسافران نشان دهد در صورت مواجه با مهاجم چگونه از خود دفاع کنند.

کریس گاگن مربی ارشد آکادمی کراو ماگا تورنتو در این باره گفت: «مهارت های حرکتی، باعث افزایش آگاهی شما می شوند و بینایی شما را توسعه می دهند.

ما مهارت هایی را به شما آموزش می دهیم که زمانی که تحت فشار قرار بگیرید می توانید از آنها استفاده کنید».

این مجموعه که خود را آکادمی غیرنظامی دفاع از خود نامیده است، به شرکت کنندگان وعده می دهد بعد از شرکت در این کلاس ها نسبت به موقعیت خود در ایستگاه های اتوبوس و مترو هوشیار می شوند و تکنیک های دفاع از خود در فضاهای محدود و حتی مقابله با حملات مسلحانه را نیز به افراد آموزش می دهد.

گاگن علاوه بر این آکادمی، هفت کلاس دفاع شخصی رایگان را در هفته در باشگاه های دیگر برای متقاضیان برگزار می کند.

.

گاگن در این باره گفت: «دلیل افزایش این کلاس ها، افزایش تقاضا در این زمینه است. البته پوشش رسانه ای این اتفاقات نیز باعث شده است که مردم در این زمینه به شدت نگران شوند و از دوره های دفاع شخصی استقبال کنند».

در ادامه گزارش tnc آمده است:

هفته گذشته پیر پالیو رهبر حزب محافظه کار در یک کنفرانس مطبوعاتی، از اصلاح قانون وثیقه توسط دولت ترودو انتقاد کرد و آن را دلیل افزایش حملات خشونت آمیز نامید.

.

گابریل ماگال هیس 16 ساله ماه گذشته در ایستگاه کیله تورنتو توسط مظنونی که سابقه جنایی زیادی داشت مورد ضرب و شتم قرار گرفت و کشته شد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید