اخباراخبار کانادا

استفاده فروشگاه های Toronto Winners از افسران پلیس

Winners، زنجیره خرده فروشی محبوب، اقدام امنیتی منحصر به فردی را در برخی از فروشگاه های تورنتو خود معرفی کرده است. افسران پلیس یونیفرم در حال حاضر در ورودی مکان های انتخابی مانند دافرین مال و لیبرتی ویلج مستقر هستند. حضور افسران یونیفرم پوش بحث هایی را در مورد افزایش احتمالی سرقت مغازه ها و سایر فعالیت های مجرمانه در شهر به گوش میرساند.

در حالی که TJX Canada، شرکت مادر Winners، از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری کرد، سرویس پلیس تورنتو (TPS) تایید کرد که این افسران بخشی از برنامه وظیفه پرداختی هستند. این برنامه به افسران خارج از وظیفه اجازه می دهد تا برای عملکردها و رویدادهای مختلف از جمله تامین امنیت استخدام شوند. دستمزد این افسران که از 90 تا 112.50 دلار در ساعت برای حداقل سه ساعت می‌باشد، توسط مالیات دهندگان پوشش داده نمی شود، بلکه توسط طرف استخدام کننده که در این مورد فروشگاه است، تامین می‌شود.

استفاده از افسران وظیفه با حقوق در Winners سوالاتی را در مورد انگیزه پشت این تصمیم به وجود آورده است. در حالی که نه دفاتر TJX کانادا و نه فروشگاه‌های منفرد تأیید رسمی ارائه نکردند، گمانه‌زنی‌ها نشان می‌دهد که این ممکن است یک اقدام پیشگیریانه باشد. مشاهدات مشابهی در سایر خرده فروشان در منطقه تورنتو بزرگ (GTA) از جمله رولکس، LCBO و مراکز خرید مانند Square One انجام شده است.

این حرکت Winners بخشی از یک روند گسترده‌تر در صنعت خرده‌فروشی است، جایی که فروشگاه‌های زنجیره‌ای عمده مواد غذایی و سایر فروشگاه‌ها اقداماتی را برای افزایش امنیت و جلوگیری از سرقت انجام داده‌اند. این اقدامات ممکن است شامل گیت های امنیتی، محافظان شخص ثالث، و اکنون، افسران پلیس خارج از وظیفه باشد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید