اخباراخبار کانادا

ادعای خسارت 5.9 میلیون دلاری بابت تصادف منجر به فوت دختر 8 ساله 

خانواده های دو تن از مجروحین تصادف منجر به فوت یک دختر 8 ساله، از راننده خاطی به نام پاترونلا مک نورگان، شکایت کرده اند. 

در اولین دادخواست که 22 دسامبر به دادگاه ارائه شد، خانواده یکی از قربانیان 7 ساله – اومن هاتون-گوتیه – 800 هزار دلار غرامت از  مک نورگان، همسر وی و شرکت بیمه اتومبیل مطالبه کرده است. خانواده اومن همچنین به دنبال دریافت 150 هزار دلار غرامت – تحت قوانین خانواده – می باشد. قانون استانی که به اعضای خانواده اجازه می دهد برای خسارت ناشی از مرگ یا جراحت جدی عزیزشان، از جمله بابت درآمد از دست رفته، هزینه های سفر و غیره خسارت بگیرند. 

در دادخواست هاتون – گوتیه آمده است که او در تصادف نوامبر 2021 متحمل جراحات جدی و ناتوان کننده شده، از جمله آسیب صورت، مصدومیت لگن راست، آسیب بافت نرم گردن، پشت و شانه و جراحات دیگر شده است و مجور به مصرف داروهای نسخه ای و شرکت در دوره های توانبخشی است و با اضطراب و درد مزمن و علائم ضربه مغزی دست و پنجه نرم می کند.

دادخواست دوم برای دریافت 5 میلیون دلار خسارت، مربوط به خانواده کارا گریس لوئیس تون  می باشد که در زمان سانحه 7 سال داشت و در اثر تصادف دچار تغییرشکل دائمی و آسیب های جدی شده است. جراحات او شامل ضربه مغزی، آسیب صورت، شکستگی استخوان ران و بازو و غیره می باشد.  طبق دادخواست، کارا همچنان با کاهش تحرک، کابوس شبانه، اضطراب و درد مزمن دست و پنجه نرم می کند.

فیلیپ میلار، وکیل مک نورگان، در مصاحبه ای گفت موکلش تخلف در این سانحه را انکار می کند. میلار گفت: ما به بی گناهی پترونلا اعتقاد داریم و این واقعه را یک حادثه غم انگیز می دانیم. 

طبق گزارش پلیس، حدود ساعت 6:45 دقیقه عصر  30 نوامبر 2021، اتومبیل SUV  متعلق به پترونلا که در مسیر غرب در ریورساید درایو حرکت می کرد، از چراغ قرمز عبور کرد، با یک اتومبیل دیگر برخورد نمود، سپس وارد پیاده رو شد و با 10 عابر پیاده برخورد کرد. متاسفانه آلکساندرا استمپ 8 ساله در اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت. هفت کودک و یک نوجوان دیگر مجروح شدند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید