اخباراخبار کانادا

ادامه داشتن تیراندازی ‌ها و قتل ها با وجود تصویب قانون ممنوعیت حمل اسلحه کمری توسط دولت ترودو

اخیراً منطقه پیل شاهد بیست و ششمین قتل امسال بود، یک جوان دیگر در گذشت، باز هم مرد جوانی به قتل متهم شد و در این میان اصل از اسلحه کمری استفاده شد که بر اساس قانون مصوب دولت ترودو ممنوع است.

همه چیز از ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه شب چهارشنبه شروع شد، وقتی پلیس منطقه پیل به محل حادثه در نزدیکی میسیساگا رسید، متوجه شد که ناتالی وایت ۲۶ساله به ضرب گلوله کشته شده است.

اندکی پس از این اتفاق، بازرسان پلیس کریم سالمون ۳۰ساله اهل تورنتو را به جرم قتل دستگیر کردند. اقدام هوشیارانه پلیس مانع از فرار متهم شد.

نیک میلینوویچ معاون فرماندهی خدمات تحقیقاتی و اورژانس گفت: «خشونت مسلحانه توسط جامعه و سرویس ما تحمل نخواهد شد. ما از هر دو برای دستگیری سریع متهم و پایان دادن به این تهدید امنیت عمومی، بسیار سپاسگزاریم».

این اتفاق و اتفاقات مشابه نشان می‌دهند که قانون ممنوعیت حمل اسلحه کمری دولت جاستین ترودو تا چه اندازه با شکست مواجه شده است.

زیرا از زمان تصویب این قانون در ماه گذشته تاکنون، بارها جامعه شاهد حملات مسلحانه مختلفی بوده است. از قتل یک کودک بی‌گناه دبیرستانی به ضرب گلوله گرفته تا سرقت خودرو و خشونت اخیر، همگی نشانه‌های شکست خفت‌بار این قانون هستند.

این در حالی است که اعضای دولت ترودو به تصویب این قانون افتخار می‌کنند و معتقدند که با این کار، عدالت را جامعه کانادا برقرار کرده‌اند و همه را به جز خودشان مقصر می‌دانند. 

این نوع از اتفاقات نشان می‌دهند که دولت آدرس اشتباهی را در پیش گرفته است و به جای جمع آوری اسلحه از دست افراد خطرناک، آن را از دست افرادی که دارای مجوز مالکیت بودند، خارج کرده است.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید