اخباراخبار کانادا

ادامه توزیع تست سریع کووید-19 رایگان در انتاریو برای 6 ماه دیگر

انتاریو- دولت استان برای مقابله با تهدیدات سه گانه بیماری های تنفسی در زمستان امسال،  تست های آنتی ژن سریع کووید-19 را تا جون 2023 همچنان بصورت رایگان در سوپرمارکت ها، توزیع می کند. 

سیلویا جونز، وزیر بهداشت و درمان در کنفرانس مطبوعاتی با حضور داگ فورد، ضمن اعلام این خبر از سرمایه گذاری جدید دولت در بخش خدمات درمانی خبر داد. جونز گفت: تهدید سه گانه امسال آنفولانزا، RSV  و کووید فشار مضاعفی را بر سیستم بهداشتی وارد کرده است. ما همچنان به انتاریویی ها توصیه می کنیم دوز تقویتی واکسن کووید و همچنین واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند. ما همچنین برنامه بسیار موفق توزیع تست آنتی ژن سریع از طریق فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در سراسر استان را تا 30 جون سال آینده تمدید می کنیم. 

یادآور می شود که این برنامه قرار بود 31 دسامبر به پایان برسد. 

دولت استان بیش از 4.6 میلیون دلار به موسسه Michener  ارائه می کند تا صرف رفع موانع مالی برای پرستارانی شود که مایل به ارتقاء مهارت شغلی و کار در بخش های مراقبت ویژه بیمارستان ها هستند. این بودجه برای رایگان شدن شهریه دوره های تحصیلات تکمیلی پرستاری صرف می شود. دولت فورد انتظار دارد تا بهار آینده نزدیک به 600 پرستار تحصیلات خود را تکمیل کنند و در بخش مراقبت های ویژه در سراسر انتاریو، از جمله آی سی یو کودکان مشغول کار شوند. 

دولت همچنین بیش از 9.4 میلیون دلار برای حمایت از دوره پرستاری مراقبت ویژه در دانشگاه ها و کالج ها، سرمایه گذاری کرده است. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید