اخباراخبار کانادا

اخــــــتلاف نظر کـــــــانادایی در مورد اقـــــــدامات ضــــــــد دزدی خرده فروشان 

کانادا- طبق نظرسنجی جدید موسسه Leger، کمتر از نیمی از کانادایی ها (حدود 45 درصد) بر این باورند که خرده فروشی ها اقدامات امنیتی مناسبی را برای جلوگیری از دزدی از مغازه ها اجرا می کنند.

نظرسنجی در مورد امنیت خرده ‌فروشی نشان داد که اکثریت مردم با نصب دوربین های امنیتی یا هشدارهای الکترونیکی ضد سرقت متصل به اقلام، استخدام نگهبان یا قرار دادن برخی محصولات گران قیمت در ویترین های قفل دار موافق هستند، اما در عین حال مخالف چک شدن رسیدهای مشتریان هنگام خروج از فروشگاه یا حذف صندوق های خودپرداز می باشند.

حدود 27 درصد از پاسخ دهندگان اقدامات را کافی ندانسته و 10 درصد ادعا کردند فروشگاه ها در جلوگیری از دزدی زیاده روی کرده اند. 

در پاسخ به سوالی در مورد سطح دزدی از مغازه در استان محل زندگی، فقط 14 درصد از پاسخ دهندگان گفتند استان آنها بیشتر از سایر نقاط کشور شاهد سرقت بوده. این احساسات در بریتیش کلمبیا به بیشتر بود، جایی که یک چهارم از پاسخ دهندگان گفتند احساس می کنند استان آنها بیش از سایرین شاهد سرقت از فروشگاه است.

طبق همین نظرسنجی، دو سوم کانادایی‌ ها از کار کردن در فروشگاه ‌های خرده ‌فروشی احساس امنیت می‌ کنند، در حالی که 18 درصد چنین احساسی نداشتند. 70 درصد از پاسخ دهندگان مرد و در مقابل 63 درصد از زنان خود را در امنیت احساس می کردند. 

این نظرسنجی با شرکت بیش از 1500 کانادایی حداقل 18 سال بین 4 تا 6 آگوست به صورت آنلاین انجام شد. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید