اخباراخبار کانادا

اتحادیه کارکنان ترانزیت خواهان تشکیل کارگروه ملی برای مقابله با موج خشونت

تورنتو- اتحادیه ای که نمایندگی 35 هزار نفر از کارکنان سیستم حمل و نقل عمومی در کانادا را به عهده دارد، خواستار تشکیل شدن کارگروه ملی با مشارکت تمام سطوح دولتی برای مقابله با خشونت های اخیر علیه کارکنان و مسافران است. 

جان دی نینو، دبیر اتحادیه ملی حمل و نقل کانادا، ضمن نگران کننده خواندن حوادث اخیر گفت زمان اقدام قاطع و فوری فرا رسیده است. وی گفت طبق برآوردهای اتحادیه، سالانه حدود 3 هزار مورد حمله به اپراتورهای سیستم حمل و نقل عمومی در سراسر کشور گزارش می شوند، ولی تعداد واقعی حملات به مراتب بیشتر است.

او ضمن اشاره به افزایش خشونت در سیستم های حمل و نقل هالیفاکس، ساسکاتون و ونکوور و همچنین جهش قابل توجه در آلبرتا، در کنار موارد هولناکی که طی چند روز گذشته در تورنتو رخ داد،  گفت: کلیه سطوح دولت به همراه شهرداری ها، آژانس های حمل و نقل و اتحادیه ها بایستی گرد هم بنشینند و راه های سازنده برای کاهش ریسک ارائه کنند. 

از نظر دی نینو، راهبردهای مقابله با خشونت می تواند شامل اصلاح قوانینن کیفری، استقرار بیشتر افسران پلیس در ایستگاه ها، تامین مالی بیشتر برای حمایت از سلامت روان اعضای جامعه و آموزش تکنیک های کاهش تنش به کارکنان باشد. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید