اخباراخبار کانادا

آیا پروازهای کانادا ارزان می شوند؟

مسافرانی که به دنبال پروازهای ارزان قیمت در کانادا هستند، به احتمال زیاد به لطف افزایش رقابت در صنعت هواپیمایی کشور، ممکن است خیلی زود به آرزوی خود برسند.

سالهاست یافتن یک پرواز مقرون ‌به‌ صرفه در کانادا امکان پذیر نیست، اما خبر خوب این است که به لطف خطوط هوایی جدید با قیمت های رقابتی، مسافران اکنون انتخاب ‌های بیشتری دارند و به عقیده یک متخصص این اتفاق در نهایت به کاهش قیمت خدمات پروازی منجر می شود.

رابرت کوکونیس مدیر عامل شرکت مشاوره هوانوردی AirTrav در این باره گفت: «صندلی های بیشتر به معنی افزایش عرضه است و افزایش عرضه به معنی کاهش قیمت. به عقیده من یک سال و نیم آینده از این نظر بسیار مهم است، زیرا به احتمال زیاد با افزایش گزینه های پروازی و کاهش قیمت های خدمات هوایی همراه خواهد بود.

فکر می کنم این خبر بسیار خوبی برای کانادایی ها باشد، به خصوص برای کسانی که سالهاست به دلیل قیمت گزاف پروازهای کانادایی، عطای سفر را به لقایش بخشیده اند».

به عقیده کوکونیس سطح خدمات هوایی تا اوایل سال آینده، به سطح سال 2019 بازمی گردد. در این صورت خطوط هوایی کانادا سه سال قبل از پیش بینی ها احیا می شوند و روند رو به رشد خود را آغاز می کنند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید