علم و دانش

آیا عمل های زیبایی  اعتیادآور است؟

 

به گزارش ایران جوان و به نقل از unilad یک یوتیوبر خانم به نام میا دیو از سن 16 سالگی به دلیل اینکه احساس می کرد زشت است، به عمل های جراحی معتاد شده است.

میا می گوید هیچ ابایی از این ندارد که دیگران درباره عمل های جراحی زیبایی او قضاوت کنند. او اعتراف می کند که تقریبا به انجام عمل های زیبایی معتاد شده است و به همین دلیل گاهی اوقات در این زمینه افراط می کند.

میا از سن 16 سالگی استفاده از فیلر لب را شروع کرد و خیلی زود به آن اعتیاد پیدا کرد، به گونه ای که مشخص شد از نوعی دیسفورمی فیلر لب رنج می برد.

با این وجود میا که بیش از 78 هزار مشترک در یوتیوب دارد، اعتراف می کند که خیلی زود انجام عمل های زیبایی را آغاز کرده است و حداقل باید این کار را به دوران بعد از بلوغ موکول می کرد.

در ادامه گزارش unilad آمده است:

به عنوان مثال میا اعتراف می کند که درست پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، دست به عمل بینی زده است.

او خیلی زود بعد از عمل بینی به فکر بوتاکس افتاد و سعی کرد با کمک بوتاکس ابروهایش را بالا ببرد. اما به این هم بسنده نکرد و دست به عمل لیفتینگ ابرو زد.

اینها تنها بخشی از عمل هایی هستند که میا با ولع اقدام به انجام آنها کرده است.

با وجود اینکه اکنون میا از راهی که در پیش گرفته تا حدودی پشیمان است، اما چاره ای جز ادامه آن ندارد. زیرا نتایج خیلی از این عمل ها موقتی است و هر چند ماه یک بار باید تکرار شوند.

میا هر چند اعتراف می کند این عمل های زیبایی باعث اعتماد به نفسش شده اند، با این وجود هنوز هم به طرفدارانش توصیه می کند، راه های دیگری برای افزایش اعتماد به نفس خود پیدا کنند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید