اخباراخبار کانادا

آیا به‌راستی مردم از ترودو ناراضی می‌باشند؟

به نقل از  Toronto star : 

کانادایی ها عادت عجیبی دارند، زیرا آنها گاهی اوقات به دلیل نا امیدی یا عصبانیت، هر کسی را که سر راهشان باشد، مورد حملات خود قرار می دهند.

جاستین ترودو نیز از این موضوع آگاه است و می داند که بیشتر از همه مورد حملات و انتقادات کانادایی ها قرار می گیرد.

این هفته جاستین ترودو در دانشگاه ویندزور جلسه داشت، انبوهی از معترضان با پرچم ‌های آشنای « F— Trudeau » در بیرون اتاق تجمع کرده بودند و گروهی چند نفره نیز آنها را تشویق می کردند.

جاستین ترودو در واکنش به این اتفاق گفت: «این موضوع کوچک ‌ترین تاثیری بر شخص من ندارد. من در طول عمرم افراد مختلفی را دیده ام که هر کدام به شکلی به دنیا نگاه می کنند. اما گاهی اوقات واقعا متوجه نمی شوم که چنین افرادی چه احساسی دارند.

مسئله این است که در حال حاضر تمام شهروندان کانادایی فکر می کنند هر مشکلی که در کشور وجود دارد به من مربوط می شود، در حالی که واقعا چنین نیست. ما در یک جامعه جهانی زندگی می کنیم که مدام در حال تغییر است، برخی از این تغییرات و تحولات واقعا ترسناک هستند؛ در این گونه موارد دست ما بسته است و کاری از دستمان برنمی آید.

من همواره به اینکه کانادایی هستم افتخار می کنم. اما این بدان معنی نیست که چشم بر روی اشتباهاتمان ببندم. اگر ما به عنوان یک ملت از اشتباهات گذشته درس نگیریم، هرگز نمی توانیم به آینده ای روشن امیدوار باشیم».

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید