اخباراخبار کانادا

آیا این آپارتمان یک خوابه در تورنتو با اجاره ماهیانه 2250 دلار که کمتر از میانگین است، برای اجاره مناسب می باشد؟

به گزارش ایران جوان و به نقل از thestar به گفته اوتنیل لیچمور مشاور املاک منطقه، این واحد در مقایسه با سایر آپارتمان های سنت جیمز شمالی قیمت مناسبی دارد.

این واحد اجاره ای یک خوابه در خیابان بلور 395 قرار دارد. دکوراسیون داخلی این خانه دارای رنگ های مینیمال خنثی است، به همین دلیل احتمالا برای مستاجران جوان جذابیت خاصی دارد.

طراحی این آپارتمان اجاره ‌ای براساس یک طرح مفهومی باز صورت گرفته است. آشپزخانه آن دارای پیشخوان کوارتز است، خشک ‌شویی داخل واحد قرار دارد و بالکن آن مشرف به کل این منطقه است.

درضمن دسترسی آن به امکانات ضروری بسیار آسان است و تنها چند قدم با خواربار فروشی، داروخانه و کافی شاپ فاصله دارد. ضمنا نزدیک ایستگاه متروی شربورن و مسیرهای اتوبوس TTC است.

تحقیقات جدید در زمینه میانگین اجاره بها در تورنتو نشان می دهند که میانگین اجاره ماهیانه یک آپارتمان یک خوابه در تورنتو در ماه فوریه 2500 دلار بوده است.

پس بر این اساس، اجاره این خانه ماهیانه 250 دلار کمتر از میانگین واحدهای مشابه خود است.

در ادامه گزارش تورنتواستار آمده است:

مساحت این آپارتمان تقریبا 535 فوت مربع است و به همین دلیل خانه ای جمع و جور و کوچک است. از آنجایی که این آپارتمان نزدیک ساختمان های اداری، بانک ها و خرده فروشی های مختلفی قرار دارد، برای یک جوان مجرد مناسب است که در یکی از این مراکز مشغول کار باشد.

هر چند برای یک زوج هم مناسب است، اما برای یک خانواده بزرگتر اصلا گزینه مناسبی نیست.

این آپارتمان تازه ساخت است و به دلیل اینکه تراکم جمعیت در منطقه سنت جیمز بیشتر از سایر مناطق تورنتو است، قیمت پایین تری دارد. البته نباید فراموش کنیم که این منطقه کلا با کمبود فضای پارکینگ دست و پنجه نرم می کند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید