اخباراخبار کانادا

آپارتمان پر از موش نشان دهنده آلودگی وحشتناک تورنتو با جوندگان موذی

تجربه وحشتناک یک شهروند ساکن تورنتو از زندگی در آپارتمان پر از موش در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. آن هم درست زمانی که تورنتو بار دیگر از سوی کارشناسان به عنوان آلوده ترین شهر کانادا شناخته شد.  

این زن 32 ساله که در مجتمع مسکن اجتماعی تورنتو (TCHC) در خیابان Markham  و  Eglinton East زندگی می کند، اوایل این ماه پست هایی درباره موش ها و سوسک هایی که در واحد اش جولان می دهند را به اشتراک گذاشت. این پست ها حاوی تصویر و ویدیوی تله های چسبی پر از سوسک و انبوهی از جوندگان مرده  بود.  

او در یکی از پست‌ های خود نوشت: پس از سه سال درخواست کمک، همچنان با مشکلات سال 2020 سر و کار دارم. 

عکس ها شرایط بسیار بد محل زندگی این زن را نشان می دهد. از جمله زباله های رها شده در راهروها که او معتقد است عامل اصلی آلودگی ساختمان به آفات است. 

او که با پسر کوچک اش در این آپارتمان زندگی می کند، همچنین عکس هایی از دیوارهای کپک زده و وضعیت غیرقابل سکونت ساختمان را به اشتراک گذاشته است. 

این شهروند ماهانه 242 دلار اجاره می پردازد در حالی که نرخ اجاره این واحد در بازار 1492 دلار تخمین زده می شود. 

این مستاجر عاصی می گوید از زمان به اشتراک گذاشتن تصاویر، TCHC موضوع را جدی تر گرفته و قول رسیدگی داده است. سخنگوی سازمان در گفتگو با خبرنگار CP24  اذعان کرد که از مشکل آفات در ساختمان شماره 3171 خیابان اگلینتون شرقی آگاه است. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید