اخباراخبار کانادا

آپارتمانی فاقد سیستم گرمایشی در مرکز شهر وینزور با وجود سرمای زمستان

به نقل از ctvnews : ساکنان یک آپارتمان در مرکز شهر وینزور بیش از یک سال است که فاقد امکانات گرمایشی هستند و در خانه های سرد زندگی می کنند.

سیستم گرمایشی این آپارتمان در فوریه 2022 از کار افتاد. به گفته مستاجران این آپارتمان، این مشکل تا ماه سپتامبر چندان آنها را آزار نمی داد، زیرا آن موقع از سال هوا گرم بود.

اما مشکل زمانی بغرنج تر شد که سیستم گرمایشی این ساختمان با وجود سرد شدن هوا همچنان قطع بود.

شرکت ماردا مدیریت این آپارتمان، این مشکل را به خراب شدن یک دیگ نسبت داد و اعلام کرد که پس از تعمیر دیگ، سیستم گرمایشی برخی از واحدها مجددا وصل شده است.

این شرکت در 8 فوریه اخطاریه ای به مستاجران صادر کرد و اعلام کرد که تا 10 فوریه رادیاتورهای خراب واحدهای باقیمانده را تعمیر خواهد کرد، با این وجود هنوز هم سیستم گرمایشی برخی از واحدهای این آپارتمان وصل نشده است.

اما گویا خود شرکت ماردا نیز به وخامت اوضاع اوضاع پی برده است. زیرا طی اطلاعیه ‌ای که در 6 فوریه صادر کرد از مستاجران آسیب ‌دیده خواست تا قبوض انرژی خود را در فاصله بین اکتبر 2022 تا فوریه 2023 برای این شرکت ارسال کنند تا خسارت های آنها را جبران کند.

اما مسئله این است که برخی از ساکنان این واحدها مجبور شده اند در این مدت تجهیزات گرمایشی جدید خریداری کنند، از این رو آنها انتظار دارند علاوه بر رفع مشکل سیستم گرمایشی شان، هزینه این تجهیزات نیز به آنها مسترد شود.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید